به گزارش مووی مگ به نقل از میزان، سال 2017 با بازگشت بسیاری از ابرقهرمان های مطرح سینمای هالیوود همچون "مرد عنکبوتی"، "گرگ نما"، "ثور" و "بتمن" مصادف خواهد بود. به همین مناسبت میزان نگاهی انداخته است به فیلم هایی که پیش تولید یا فیلم برداری خود را آغاز نموده اند.

 

731013 713
ثور (Thor) 
 
افسانه ثور بار دیگر با بازی "کریس هِمثروت" در نوامبر سال آینده اکران خواهد شد. این فیلم در مورد یکی از اسطوره های یونان باستان (ثور) است که نگهبان جهان ها بوده و چکس صاعقه اش را از اودین پادشاه آزگارد هدیه گرفته است. 
 
"تایکا وایتیتی" کارگردانی این نسخه از فیلم پرطرفدار ثور که نسخه سوم آن نیز محسوب می شود را بر عهده داشته و به جز کریس هِمثروت" بازیگرانی همچون "آنتونی هاپکینز"، "کیت بلانشت"، "تام هدلستون"، "ادریس البا"، "مارک روفالو" در نقش هالک در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. 
 
تنها تفاوت موجود در این نسخه تاکنون عدم پیوستن "ناتالی پورتمن" از بازیگران اصلی فیلم در دو نسخه گذشته و همچنین اضافه شدن کاراکتر "هالک" به این فیلم است. 
 

731016 281

مرد عنکبوتی (Spider Man
 
این نسخه از مرد عنکبوتی با نام بازگشت به خانه را "جان واتس" کارگردانی نموده و "تام هالند" در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) ظاهر خواهد شد. بازگشت به خانه مراحل فیلم برداری خود را پشت سر گذاشته و جولای سال آینده اکران خواهد شد. 
 
یکی از بزرگترین تغییرات این نسخه از فیلم پر طرفدار مرد عنکبوتی حضور "مرد آهنی" در این قسمت از این فیلم است. "رابرت داونی جونیور" در نقش مرد آهنی در کنار مرد عنکبوتی هیجان ها برای اکران این فیلم را به حداکثر رسانده است. 


731015 917

لیگ عدالت (Justice League) 
 
ترکیب شگفت انگیز "جوکر"، "زن شگفت انگیز"، "سوپر من"، "بتمن"، آکوامن" و"فلش" در فیلم لیگ عدالت به کارگردانی "زک اسنایدر" تمامی جذابیت های مورد نظر را دارد تا انتظار داشته باشیم فیلم "لیگ عدالت" به یکی از پر فروش ترین فیلم های سینمای هالیوود در سال 2017 تبدیل شود. 
 
در این نسخه از فیلم پر کاراکتر "لیگ عدالت"، "ژرارد لتو"، "جیسون موآما"، "اِزرا میلر"، "هنری کاوویل" و "گال گودوت" به ایفای نقش می پردازند. 
 

731014 516

گرگ نما (Wolverine) 
 
به گفته بسیاری از خبرگزاری ها و بنا بر اخبار ارائه شده از سوی عوامل تولید کننده فیلم، این نسخه از فیلم گرگ نما آخرین سری از این فیلم است. گرگ نما به عنوان یکی از شخصیت های اصلی فیلم سینمایی "مردان ایکس" چندین سال است که در کنار حضور در آن فیلم به صورت جداگانه گیشه ها را تصاحب کرده است و همین اخبار مبنی بر اتمام مجموعه گرگ نما بسیاری از طرفداران این فیلم را نگران کرده است. 
 
"هیو جکمن (گرگ نما)" در این نسخه هم به عنوان نقش اصلی در کنار "مارتین استوارت (پروفسور ایکس)" و الیزابت رودریگز به ایفای نقش می پردازد. "جیمز مانگولد" که کارگردانی سری گذشته "گرگ نما" را نیز بر عهده داشته در این دوره هم فیلم را کارگردانی می کند. 
 
هنوز هیچگونه خبری از داستان این فیلم ارائه نشده و گمانه زنی ها مبنی بر آخرین قسمت این اکشن علمی تخیلی پرطرفدار هالیوودی تایید نشده اند.