20160930134223 1

خانم «خانم داتفایر» فیلم مشهوری که رابین ویلیامز بازیگر آن بود، به قیمت ۴.۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، خانه ای که لوکیشن فیلم «خانم داتفایر» در سن‌فرانسیسکو بود برای فروش گذاشته شده است.

این خانه که به خاطر ساخته شدن فیلم پرطرفداری که رابین ویلیامز در آن در نقش یک خانم خانه‌دار ظاهر شده بود مشهور است، به قیمت ۴.۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته شده است.

مالکان فعلی، این خانه را سال ۱۹۹۷ به مبلغ ۱.۳۹۵ میلیون دلار خریده بودند و همواره به علاقه‌مندان فیلم اجازه داده بودند تا از این خانه دیدار کنند.

رابین ویلیامز که به دلیل ابتلا به افسردگی شدید به زندگی‌اش خاتمه داد و بازیگر شماری از مشهورترین فیلم‌های کمدی از جمله همین فیلم بود، جایزه اسکار نقش مکمل را برای بازی در فیلم درام «ویل هانتینگ خوب» در سال ۱۹۹۷ در کنار مت دیمون و بن افلک در نقش معالج روان درمان مت دیمون دریافت کرد.

فیلم «خانم داتفایر» از فیلم‌های محبوب تاریخ سینماست و سال ۱۹۹۳ ساخته شده و یک کمدی خانوادگی است. در این فیلم رابین ویلیامز در نقش دانیل هیلارد ظاهر شد؛ بازیگری که همسرش از او جدا شده و او برای نزدیک ماندن به خانواده‌اش از قدرت بازیگری‌اش استفاده می‌کند، تغییر قیافه می‌دهد و به شکل یک خانم مسن خدمتکار وارد خانه سابق خودش می‌شود. همسر سابق او که نقشش را سالی فیلد بازی ‌کرده است، از طریق قانونی ورود او به خانه را ممنوع کرده است.

این فیلم کمدی، خانوادگی و در عین حال احساس‌برانگیز ساخته کریس کلمبوس است که سازنده «تنها در خانه» و نیز دو قسمت نخست «هری پاتر» است.

2226189