802910 50522425231241122

کریس راک، کمدینی که دو بار برنده جایزه امی شده، پس از ۸ سال غیبت با قراردادی عظیم به تلویزیون بازمی گردد و دو ویژه برنامه استند-آپ کمدی برای شبکه تلویزیونی نتفلیکس اجرا خواهد کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از کیوسک تایمز، منابع آگاه از ارزش ۴۰ میلیون دلاری این قرارداد خبر داده اند که رکوردی تازه برای یک کمدین استند-آپ محسوب می شود. رقم ۲۰ میلیون دلار برای هر اجرا، از دستمزد کمدین های مطرحی چون جری سینفیلد، لوئیس سی.کی. و ایمی شومر به مراتب بالاتر است.

قسمت اول این ویژه برنامه ها قرار است سال ۲۰۱۷ ضبط شود و پس از آن یک تور جهانی خواهد داشت که اکنون در مرحله برنامه ریزی است. زمان دقیق نمایش قسمت اول یا ضبط قسمت دوم هنوز مشخص نیست.

مقامات نتفلیکس اعلام کرده اند:‌ کریس راک یک بازیگر و کارگردان دوئست داشتنی است و استند-آپ های فوق العاده اش، از او یک پادشاه در عرصه نمایش می سازد. هیچ کس مثل او نیست و نتفلیکس آماده است تا یک صحنه جهانی و آزادی خلاقیت را در اختیار استعداد بی نظیر او بگذارد.

گفتنی است قرارداد نتفلیکس با کریس راک نوعی دهن کجی به HBO هم محسوب می شود. چرا که کریس راک ۲۰ سال سابقه همکاری با این شبکه را داشت و اخیرا هم مجموعه نمایش های کمدی ایمی شومر را برایشان کارگردانی کرده بود.