814269 503

پس از اکران فیلم های "انتقام جویان" از سوی کمپانی "مارول" حالا نوبت به "دی سی کامیکس" رسیده تا ابرقهرمان هایش را کنار هم جمع کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از میزان، فیلمبرداری فیلم ابرقهرمانی "لیگ عدالت" با قطعی شدن حضور تمامی بازیگران شروع شد.

پس از تولید و اکران دو فیلم از مجموعه انتقام جویان یک و دو و آغاز پیش تولید انتقام جویان 3 از سوی کمپانی مارول، شرکت رقیب یعنی "دی سی کامیکس" به فکر مبارزه افتاده و فیلمبرداری فیلم ابرقهمانی "لیگ عدالت" را با حضور تعداد زیادی از ابرقهرمان های کمپانی دی سی راهی بازار می کند.

814270 705 

لیگ عدالت فیلمی ابرقهرمانی رو به اکران که بر اساس تیم ابرقهرمانی به همین نام از شرکت "دی‌سی کامیکس" در دست ساخت است. این عنوان پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی کامیکس به کارگردانی "زک اسنایدر" و "نویسندگی کریس تریو" است.

این فیلم در ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۷ اکران خود را در امریکای شمالی آغاز خواهد نمود. داستان این فیلم به ادامه راه بتمن پس از برخورد با سوپرمن در فیلم قبلی می پردازد.

بتمن که پس از کشته شدن سوپرمن دچار دگرگونی روحی شده به کمک زن شگفت‌انگیز به دنبال افرادی می‌گردند که با "استپن ولف" و ارتش او در مقابل جعبه‌های سه‌گانه که در روی زمین هست محافظت کنند.

814271 913

گل گدوت در نقش زن شگفت‌انگیز، ازرا میلر در نقش فلش، جیسون موموآ در نقش آکوامن، ری فیشر در نقش سایبورگ، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

همچنین جرمی آیرونز، جی. کی. سیمونز، امبر هرد، ویلم دفو و جولیان لویس جونز از دیگر بازیگران این فیلم ابرقهرمانی هستند.

علاوه بر این بازیگران خبرهایی از حضور "جرارد لتو" در نقش جوکر در این فیلم به گوش می رسد که هنوز از سوی عوامل تولیدی فیلم تایید نشده است.

814272 150 

زک اسنایدر کارگردان این فیلم پیش از این، کارگردانی فیلم هایی همچون مرد ساعتی، سوپر من، سوپرمن علیه بتمن و تهیه کنندگی جوخه خودکشی را بر عهده داشته است.