20161203135415 2291704

تهیه‌کننده فیلم‌هایی چون «ای تی» و «بازگشت به آینده» گفت این فیلم‌ها قابل بازسازی نیستند و نباید به این کار درباره آنها فکر کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، فرانک مارشال تهیه‌کننده مشهور فیلم‌های به یادماندنی سینما که کلاسیک‌های دهه ۱۹۸۰ را تهیه کرده در گفتگویی با طرفداران این فیلم‌ها گفت هیچ‌یک از این فیلم‌ها نباید بازسازی شوند و نخواهند شد.

او درباره مجموعه «بازگشت به آینده» در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این سه‌گانه سفر در زمان نیز از قربانیان موج بازسازی فیلم‌ها شوند، گفت: هرگز این اتفاق نمی‌افتد و ما هرگز نمی‌توانیم دوباره آنها را به طور ملموس داشته باشیم.

فرانک مارشال افزود: از «ای تی» فقط می‌تواند یک فیلم وجود داشته باشد و من عاشق تماشای آن هستم.

وی قول داد مجموعه «بازگشت به آینده» دوباره در دست ساخت قرار نمی‌گیرد و سرنوشت آن شبیه فیلم‌های کلاسیکی چون «سانتای بد»، «زولندر» و «ترون» که در دست بازسازی قرار گرفتند نخواهد شد.

باب گال فیلمنامه نویس «بازگشت به آینده» چندی پیش گفته بود به طور کل مخالف ساخت قسمت چهارمی برای این مجموعه است. وی افزوده بود: به این ترتیب ما سال‌ها و سال‌ها با دنباله‌هایی روبه رو خواهیم بود که نمی‌توانیم هیچکدام شان را خوب نامید. این کار به فیلم اوریجینال هم لطمه می‌زند و فکر نمی‌کنم بتوان دوباره به آن فیلم‌ها رسید.

«ای‌تی موجود فرازمینی» فیلمی سینمایی از گونه علمی-تخیلی است که توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شده و در سال ۱۹۸۲ میلادی بر پرده سینماها رفت. این فیلم در میان فیلم‌های پرفروش تاریخ سینما در رتبه ۲۶ جای دارد و از نگاه انجمن صنعت فیلم آمریکا یکی از ۱۰ فیلم برتر در سبک علمی-تخیلی است. فیلمنامه این فیلم را ملیسا متیسن برای اسپیلبرگ نوشت.