20161220152439 54

خالقان سریال «آقای ربات» قصد دارند یک مینی سریال براساس فیلم «متروپلیس» فریتز لانگ بسازند.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، سال گذشته سریال «آقای ربات» موفق شد جایزه بهترین سریال درام مراسم گلدن گلوب را به خودش اختصاص دهد. با این حال فصل جدید این سریال که امسال از شبکه USA روی آنتن رفت، در حدی مورد استقبال قرار نگرفت که بتواند از عنوان سال گذشته اش دفاع کند و حتی نتوانست نامزد بخش بهترین سریال درام گلدن گلوب شود. حالا خالقان این سریال قصد دارند یک مینی سریال بر اساس فیلم «متروپلیس»، اثر کلاسیک سینمای اکسپرسیونیستی آلمان را طراحی کنند.

سم اسماعیل، نفر اول و خالق سریال «آقای ربات» قصد دارد در فرمت مینی سریال سراغ ساخته صامت سال 1927 فریتز لانگ، کارگردان شهیر آلمانی برود. این سریال در بخش تلویزیونی کمپانی یونیورسال ساخته خواهد شد. گفته می‌شود پروژه ساخت آن بین دو تا سه سال به طول می‌انجامد. یونیورسال قصد دارد هزینه ای سنگین را برای این سریال جدید متحمل شود و به ازای هر اپیزود حدود 10 میلیون دلار بودجه اختصاص دهد. عددی که برای یک سریال عادی چندان معمول نیست و به نظر می رسد سازندگان ورژن تلویزونی متروپلیس، فکر های زیادی برای آن در سر دارند. هنوز شبکه پخش کننده این سریال مشخص نیست.

داستان فیلم کلاسیک فریتز لانگ در شهری در آینده (سال 2026) رخ می دهد. زمانی که ثروتمندان در برج‌های بلند زندگی می‌کنند و فقرا مجبور به کار در زیر زمین هستند. در چنین زمانی یک پسر ثروتمند به منطقه فقرا پا می‌گذارد.