image 13951217454 merry2

استودیوی دیزنی با انتشار نخستین تصویر از امیلی بلانت در دنباله جدید فیلم «مری پاپینز» هوادارانش را غافلگیر کرد. فیلم سینمایی «مری پاپینز برمی‌گردد» این روزها به کارگردانی راب مارشال و با بازی بلانت 34 ساله در نقش شخصیت محبوب مجموعه قصه های پی. ال. ترورس رمان نویس بریتانیایی استرالیایی تبار مقابل دوربین رفته است. تصویر منتشر شده پاپینز را از پشت سر در یکی از خیابان های لندن در فصل پاییز نشان می دهد، در حالی که کلاهی تمام سرش را پوشانده و پالتویی مد روز به رنگ آبی و بنفش به تن دارد و چمدان طرح دارش هم در دستانش است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، تنها وسیله ای که به نظر می آید جا مانده، چتر معروف پرستار عجیب و غریب داستان است که آن هم احتمالا جایی در چمدان پاپینز جا خوش کرده است. نخستین بار، جولی اندروز نقش پاپینز را در فیلم 1964 رابرت استیونسن ایفا کرد که جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن را برایش به ارمغان آورد و در رتبه بندی مجله «پریمر» جزو صد شخصیت برتر تاریخ سینما قرار گرفت.

راب مارشال که اخیرا فیلم فانتزی «در جنگل» را با همکاری استودیوی دیزنی مقابل دوربین برده بود، کارگردانی این پروژه را به عهده دارد. همچنین علاوه بر بلانت، ستاره هایی همچون مریل استریپ در نقش تاپسی، دختر عموی مری و کالین فرث در نقش ویلیام ویترال ویلکینز بازی خواهند کرد و این در حالی است که شخصیت تاپسی در فیلم کلاسیک دیزنی حضور نداشت.

دنباله جدید «مری پاپینز» از 25 دسامبر 2018 در سینناهای سراسر دنیا روی پرده می رود.