daniel_radcliff

« دنیل رادکلیف »  که از یازده سالگی در فیلم های "هری پاتر"ایفای نقش می کرد پس از اکران آخرین قسمت از این سری فیلم ، از شخصیت هری پاتر خداحافظی کردعلتش هم که معلوم است، تابستان 2011 "جی.کی.رولینگ"نویسنده رمان های هری پاتر اعلام کرد که دیگر رمانی برای تبدیل شدن به فیلم ندارد و همزمان با تمام شدن رمان های رولینگ کار هری پاتر و رادکلیف هم تمام شد.

اما  « رادکلیف » 21 ساله  پس از موفقیت های بزرگی که در نقش هری پاتر بدست آورد در فیلم جدیدی به نام "Woman in Black"(زن سیاه پوش) ایفای نقش می کند.

صراحتاً می توان گفت که این اولین پروژه جدی و درست حسابی «رادکلیف» پس از هری پاتر است که انتظار می رود طرفداران « ردکلیف » از آن استقبال کنند.

"زن پوش"به کارگردانی "جیمز واتکینز"فیلمی در ژانر ماورایی است که با ارواح و اشباح سر کار دارد و   « دنیل رادکلیف» هم نقش اول این فیلم را برعهد دارد.

او در این فیلم نقش حقوق دانی جوان را ایفا می کند که برای انجام کار به خانه ایی جدید نقل مکان می کند اما در این مکان روح زن صاحبخانه وجود دارد که اسباب مزاحمت را برای اهالی این خانه فراهم می کند و...

این  فیلم بر اساس رمان "سوزان هیل"ساخته شده و در تاریخ 23 فوریه 2012 اکران خواهد شد.

 

محمد علیزاده


ذره بین :  تجربه نشان داده که بازیگران ثابت فیلمها، کمتر در فیلمهای دیگر مورد توجه قرار می گیرند. « تیلور لاوتنر » ، پیرس برازنان » و... حالا هم که « دنیل رادکلیف »!

کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر دقیق لینک سایت MovieMag.IR و نویسنده مطلب مجاز است.

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید