image 13960409499 avengers age of ultron team hd

فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) که از 4 مه 2018 اکران می‌شود، پایان کار چندین شخصیت این مجموعه سینمایی را رقم خواهد زد. «جنگ بی‌نهایت» به کارگردانی برادران روسو مقابل دوربین رفته است و دنباله‌ای بر دو فیلم «انتقامجویان مارول» (2012) و «انتقامجویان: عصر اولتران» به شمار می‌رود. همزمان، حضور کریس ایونز در فیلم چهارم «انتقامجویان» تایید شده و به گفته کوین فایگی رییس استودیوی مارول، یکی از خطوط داستانی دنباله بعدی دربرگیرنده سرگذشت شخصیت «کاپیتان امریکا» خواهد بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، به این ترتیب، سومین فیلم «انتقامجویان» را باید مهر پایانی بر سرنوشت بعضی از محافظان قدیمی و ظهور شخصیت‌های جدید از جمله «پلنگ سیاه» دانست. با این حال، هنوز به طور قطعی مشخص نیست هواداران جهان سینمایی مارول باید خودشان را آماده وداع با کدام یک از شخصیت‌های محبوب این قصه‌های مصور کنند.

به گزارش «ایندیپندنت»، فایگی درباره چند و چون این پروژه عظیم این‌گونه توضیح می‌دهد: «برای تکمیل این فیلم‌ها، هنوز دو سال دیگر کار سخت و دشوار در پیش داریم. فعلا، تمام فکر و ذکرمان این است این پروژه‌ها را به سرانجام برسانیم و به وعده‌مان وفا کرده باشیم. این که از آن پس، چه اتفاقی رخ خواهد داد، باید منتظر باشیم و ببینیم

از آن‌جایی که صفی از شخصیت‌های جدیدتر قرار است به این مجموعه ملحق شوند (انتمن، اسپایدرمن یا نگهبانان کهکشان)، احتمال می‌رود تغییرات اساسی در انتظار گروه اصلی انتقامجویان شامل مرد آهنی، بیوه سیاه، هالک، ثور و ... باشد.