Hugh Jackman Copy 1024x750

بازیگر محبوب استرالیایی که ۱۷ سال نقش ابرقهرمان دنیای اکس-مِن را بازی کرد هنوز لباس نمادین خود را نگه داشته، اما آینده این نقش ممکن است آن چیزی نباشد که انتظارش را داشته باشید.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم،، هیو جکمن در مورد احتمال بازگشت نقش وولورین صحبت کرده است.

او که روز پنج شنبه در برنامه تلویزیونی صبحگاهی لورین کلی در شبکه آی تی وی ظاهر شده بود، گفت به احتمال زیاد مدت زمانی خیلی زیادی پیش از آن که این ابرقهرمان اکس-مِن دوباره روی پرده بزرگ دیده شود، نخواهد گذشت.

اما متاسفانه، دیگر آن کسی که پنجه های آهنینش را بیرون می کشد، این بازیگر استرالیایی نخواهد بود. او گفت: «او بازخواهد گشت، فقط نه با بازی من. خب، البته به غیر از شنبه شب ها در خانه ام. من لباس وولورین می پوشم!»

هیو در ادامه به شوخی گفت لباس نمادین وولورین خود را نگه داشته چون در پدر بودن به او کمک می کند و اضافه کرد: «وقتی که بچه هایم کارهای مدرسه شان را انجام نمی دهند، لباس می پوشم و پنجه هایم بیرون می آیند. فقط باید همین کار را بکنم (ابرویش را بالا می برد) و پنجه هایم را بیرون بدهم و جواب می دهد!»

البته با وجود اینکه هیو دیگر هرگز نمی خواهد قراردادی برای ایفای نقش وولورین امضا کند، به این موضوع اقرار کرد که تهیه کنندگان هالیوودی فیلم های بیشتری خواهند ساخت و او بسیار خوشحال است که کس دیگری جای او را خواهد گرفت.

جکمن گفت: «حتما کس دیگری نقش وولورین را بازی خواهد کرد. نقشی بسیار بزرگ است. می دونید، چیزی مثل باند یا بتمن می ماند، چیزی در مایه های این مدل نقش هاست. شکی در این نیست که افراد دیگری هم این نقش را بازی خواهند کرد»

این بازیگر استرالیایی در برنامه لورین حاضر شده بود تا برای فیلم جدیدش «بزرگترین شومن» تبلیغ کند که در آن کنار زک افران و میشل ویلیامز نقش آفرینی می کند. این فیلم که با اقتباس و الهام از میراث به جا مانده از پی تی برنام ساخته شده، یک پروژه موزیکال اوریجینال است که تولد تجارت سرگرمی را جشن می گیرد.

جکمن بار دیگر در این موزیکال بلاکباستر آواز خواهد خواند و صدایش تا حدی خوب بوده که ظاهرا حتی دخترش هم به او مهر تایید داده است. فیلم «بزرگترین شومن» روز کریسمس در ایالات متحده و روز اول ژانویه ۲۰۱۸ در بریتانیا روی پرده می رود.