بسیاری از هنرمندان مجبورند ظاهرشان را با چارچوب های سخت هالیوود وفق دهند تا شانس حضور در فیلم ها را داشته باشند. اما برخی از آن ها به قدری شجاع هستند که با هیچکدام از انتقادهایی که به ظاهرشان شده سر خم نکرده اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، آن ها به تمام دنیا ثابت کرده اند که داشتن ظاهری متفاوت هم خوب است.


بندیکت کامبربچ

34u4y 1 133434

در سال ۲۰۱۰ هنگامی که نخستین قسمت شرلوک به پرده سینما رفت تولید کننده فیلم با خشم طرفداران شرلوک مواجه شد. آن ها انتقادهای منفی از بازیگر نقش شرلوک کردند. اما تماشاچیان بعد از چند قسمت به بندیکت علاقمند شدند و هم اکنون همه او را به یک بازیگر خوش تیپ می شناسند.


مریل استریپ

34u4y 1 1334344

هیچکس مریل را در سن ۲۷ سالگی نمی شناخت. او برای ایفای نقشش در فیلم کینگ کنگ بسیار تلاش کرد اما تولید کننده فیلم واکنش بدی در مقابل مریل استریپ داشت چون او را دختر زشتی می دانست. اما مریل در مقابل نظر او می ایستد و تا کنون نامزد ۲۰ جایزه اسکار شده است.


جسیکا چستین

34u4y 1 345

جسیگا بازیگر زیبای مدرن در طول دوره آزمایش هنرپیشگی اش به دختر مو قرمز معروف بوده است و همین دلیل رد شدنش در هالیوود بود. جسیکا به پیشنهاد دیگران موهایش را طلایی کرد تا یک دختر بلوند معمولی شود و اکنون یکی از بازیگران معروف شده است.


کشا

34u4y 1 1334342

زمانی که کشا معروف شده بود مدیر برنامه هایش از او خواست که وزن کم کند. اما کاهش وزن باعث شد مشکلاتی برای سلامتی او بوجود بیاید. کشا پس از درگیری با مشکلات سلامتی اش به خود قول داد که دیگر هرگز توجهی به نظرات دیگران نکند و زندگی خودش را داشته باشد.


کریسی تیگن

34u4y 1 13343442

به سختی می توان باور کرد که کریسی تیگن مدل معروف و همسر جان لجند از استانداردهای زیبایی هالیوودبرخوردار نیست. کریسی زمانی که یک مدل تازه کار بود در کمپین تبلیغاتی Forever 21  شرکت کرد اما یکی از مدیران کمپین به آژانس مدلینگ اعلام کرد که او بسیار چاق است. و در نتیجه کریسی فورا از آژانس اخراج شد.


تیلور لاتنر

34u4y 1 133434cv

تیلور لاتنر تا قبل از بازی در فیلم گرگ و میش بازیگر بسیار شعیفی بود.


تایرا بنکس

34u4y 1 133434z

مادر مدل های آمریکا در سال ۲۰۰۶ مورد انتقاد قرار گرفته و اخراج شد. دلیلش هم یکی از عکس های او بود که زیاد با استانداردهای زیبایی مطابقت نداشت. چند روز بعد تایرا در یک برنامه زنده با همان لباس ظاهر می شود و سخنرانی می کند که هنوز هم در ذهن بینندگان برنامه مانده است.

پینک

34u4y 1 133434j

پینک یکی از چهره های معروف موسیقی راک است که با ظاهرش به شهرت نرسیده است. شاید او برای تیتر صفحه اول مجلات مناسب نباشد اما ثابت کرده است که به اندازه کافی قابلیت دارد.