joakin phoniks e1507105974574

خبر بد برای کسانی است که انتظار داشتند موفقیت بزرگ جواکین فینیکس در جشنواره کن امسال به چهارمین نامزدی اسکار این بازیگر توانمند و اولین برد احتمالی‌اش منجر شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از هنر و تجربه ، «آمازون استودیوز» تأیید کرد که جدیدترین فیلم لین رمزی با عنوان «تو هرگز واقعاً این‌جا نبودی» از ۲۳ فوریه (۴ اسفند) به صورت محدود روی پرده‌های سینما می‌رود که معنی‌اش بازماندن این تریلر از فصل جوایز ۲۰۱۷-۲۰۱۸ است. به عبارت دیگر، با این تاریخ اکران، فینیکس و رمزی از رقابت‌های پیش رو و حضور در اسکار جا می‌مانند. رمزی برای این فیلم جایزه بهترین فیلم‌نامه را از جشنواره کن برنده شد.

«تو هرگز واقعاً این‌جا نبودی» بر اساس رمان کوتاهی از جاناتان اِیمز به همین نام ساخته شده است. داستان درباره شخصیت فینیکس با نام جو است که به دنیای جنایتکاران زیرزمینی نفوذ می‌کند تا دختری گم‌شده را بیابد. این فیلم که پس از اولین نمایشش در جشنواره کن، تقریباً مورد تحسین جهانی قرار گرفت، اکاترینا سامسونوف، الکس مانت، جان دومن و جودیث رابرتز را در نقش‌های مکمل دارد. جانی گرینوود، همکار پل تامس اندرسن، موسیقی متن را تصنیف کرده است.

به هر حال «آمازون استودیوز» اوایل امسال با جدیدترین فیلم جیمز گری یعنی «شهر گم‌شده‌ی زد» موفقیت را تجربه کرد که در واقع، برنامه اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک ۲۰۱۶ بود و با تأخیر امسال روی پرده سینماها رفت!