همه بازیگرها به امید این که روزی در فیلم های معروفی که تمام دنیا تماشا می کنند بازی کنند وارد هنر بازیگری می شوند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، اما با بعضی نقش ها به آن شهرتی که باید نمی رسند. بعضی از هنرپیشه ها با وجود استعداد بالایی که دارند نتوانستند در صحنه های معروف فیلم ها نقشی را از آن خود کنند.

جاش هارتنت

actor 1

جاش بعد از بازی در فیلم های Pearl Harbor و Black Hawk Down متوجه شد که دیگر دوست ندارد در فیلم های اکشن بازی کند و بسیاری از درخواست ها را رد کرد. رد کردن پیشنهاد بازی در فیلم سوپرمن به ضرر او تمام شد و اکنون در سریال های تلویزیونی که بودجه کمی دارند بازی می کند.

آرمی همر

actor 2

از فیلم هایی که آرمی در آن ها بازی کرده Social Network و Lone Ranger را می توان نام برد. این بازیگر با شکست مواجه شد و نتوانست هنرپیشه موفقی باشد.

دنیس ریچاردز

actor 3

دنیس کارش را با شوی تلویزیونی شروع کرد. اما زمانی که پاول ورهوون به عنوان کارگردان به هالیوود راه پیدا کرد دنیس ریچاردز در فیلم  Starship Troopers بازی کرد. بعدها در فیلم Wild Things هم بازی کرد اما این فیلم زیاد فیلم موفقی نبود. دنیس اکنون در فیلم های کم بودجه بازی می کند.

الکس پتیفر

actor 4

الکس بعد از بازی در فیلم Stormbreaker تصمیم گرفت نقش موفق تری را در فیلم I Am Number Four داشته باشد اما این فیلم هم زیاد موفق نبود.

تیلور کیچ

actor 5

تیلور بعد از رفتن به آمریکا به عنوان مدل شروع به کار کرد و بزرگ ترین هدفش این بود که بازیگر موفقی شود. او پس از بازی در فیلم  Friday Night Lights معروف شد و شهرتش باعث در فیلم موفق  X-Men Origins: Wolverine هم دعوت شود. اما نقش های او در فیلم های John Carter و Battleship زیاد موفق نبود و در پیشرفت او به عنوان سوپراستار هیچ تاثیری نداشت.

هایدن کریستنسن

actor 6

هایدن به دلیل نقش آناکین اسکای واکر به شهرت رسید و نقشش ۲ جایزه رازی دریافت کرد. اما هایدن اکنون در فیلم های حد متوسط بازی می کند.

تیلور لانتر

actor 9

به نظر می رسید تیلور بعد از فیلم Twilight به موفقیت های بزرگی برسد. بعد از این فیلم همه او را به عنوان یک بازیگر جدید شناختند. اما Abduction فیلمی که بعد از فیلم موفقش در آن بازی کرد زیاد موفق نبود.