خواهران و برادران بازیگری هستند که هر کدام سعی دارند هویتی مستقل برای خودشان در هالیوود پیدا کنند.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران ، در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم؛


جیک و مگی جیلنهال

6979078 948

این خواهر و برادر هالیوودی هر دو نامزدی جایزه اسکار را در کارنامه دارند. مگی در نیویورک به دنیا آمد و جیک در لس آنجلس. مگی حدود سه سال از برادر خودش جاکوب معروف به جیک بزرگتر است . جیک از یازده سالگی وارد عرصه بازیگری شد و تا به امروز در آثار سینمایی بسیاری درخشیده است. مگی نیز مانند برادرش از همان ابتدای فعالیتش مورد توجه واقع شد و توانست جوایز هنری بسیاری کسب کند.

کیت و الیزابت و اشلی اولسن

6979076 544

این سه خواهر مشهور علاوه بر بازیگری در عرصه مد و فشن نیز فعال هستند. کیت و اشلی دوقلو هستند و در سال 1986 به دنیا آمده‌اند. سه سال بعد از این خواهران الیزابت به دنیا آمد و نسبت به دو خواهر بزرگترش کارنامه پربارتری در بازیگری دارد و در آثار سینمایی بیشتری ایفای نقش کرده است.


داکوتا و ال فانینگ

6979073 324

این ها دو خواهر زیبا و هنرمند هالیوودی هستند که از سنین پایین وارد سینما شدند. داکوتا تنها هفت سال داشت که با بازی در فیلم «من سم هستم» نظرها را به سوی خود جلب کرد. داکوتا بعد از نقش آفرینی در من سم هستم، پیوسته در آثار سینمایی و سریال‌های بسیاری بازی کرده است و حتی در برخی انیمیشن‌ها صداگذاری کرده است. ال نیز بسیار جوان بود که بازیگری را شروع کرد. او قبل از سه سالگی بازیگری و اجرا را شروع کرد و اکنون که نوزده سال دارد، کارنامه بسیار پر باری در عرصه بازیگری دارد. شباهت خارق‌العاده این دو خواهر همواره برای علاقه مندان جالب توجه بوده است.


جیمز و دیو فرانکو

6979079 819

کمتر کسی است که دیو فرانکو 39 ساله را نشناسد. جیمز فرانکو شاید در کسب جوایز معتبر زیاد موفق نباشد، ولی در بین مخاطبان عام سینما بسیار محبوب است. این بازیگر برادر کوچکتری به نام دیو دارد که او هم وارد دنیای بازیگری شده است. شاید دیو به اندازه برادر بزرگش مشهور نباشد، ولی هفت سال جوان تر است و فرصت‌های بسیاری دارد تا خودش را اثبات کند.


اوون و لوک ویلسون

6979075 826

اون ویلسون بازیگر و نویسنده مشهور آمریکایی است که از سال 1994 تا به امروز در آثار طنز بسیاری ظاهر شده است. ویلسون در سال 2007 اقدام به خودکشی کرد؛ ولی توسط یکی از بستگانش نجات یافت. لوک ویلسون برادر کوچکتر اوون است که ظاهری متفاوت از برادر بزرگترش دارد. به همین دلیل کمتر کسی می‌داند این دو بازیگر مشهور طنز با یکدیگر برادر هستند.

بن و کیسی افلک

 

6979071 529

بن افلک بازیگر، نویسنده، کارگردان موفق و 46 ساله هالیوود است که موفق به دریافت جوایز بسیاری به عنوان کارگردان و نویسنده شده است. بن افلک این روزها از بازیگری فاصله گرفته است. کیسی افلک برادر کوچکتر بن افلک، در عرصه بازیگری بسیار موفق ظاهر شده است و جوایز معتبری چون بفتا، گلدن گلوب و بفتا را در کارنامه هنری خودش دارد. کیسی افلک با درخشش فوق العاده‌ای که داشت است، سایه برادرش را از روی خودش کنار زد و به تنهایی یک ستاره بزرگ محسوب شد.

کریس و لیام همورث

6979080 967

برادران خوش تیپ و خوش چهره همورث اصالتاً استرالیایی هستند و می‌شود گفت، به یک اندازه موفق و مشهورند. این دو برادر به دلیل ویژگی های جسمانی و چهره اسطوره ای که دارند، خیلی اوقات در نقش ابر قهرمانها به کار گرفته می‌شوند.