در این سالها ساخت فیلم ها و حتی سریال های ترسناک و دلهره آور رونق خاصی یافته است و این روند در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه پیدا کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، در این مقاله می خواهم بهترین فیلم های ترسناکی که امسال ساخته شده را به شما معرفی کنم مطمئناً اگر از طرفداران این فیلم ها باشید این لیست حسابی هیجان زده تان خواهد کرد.

Lowlife

horror 1

خلاصه: زندگی کثیف جنایتکارانی خرده پا در برخورد با ارگانی که سعی در انجام کاری غیر قانونی دارند درگیر ماجراهایی بسیار پیچیده و خطرناک می شود.

هنوز درباره این فیلم نقدی ثبت نشده است.

بازیگران: نیکی میکائو، ریکاردو آدام زارع، جان اسوالد، شای اوگبونا

کارگردان: رایان پروس

Get Out

horror 2

خلاصه: کریس و دوست دخترش رُز به جایی در رابطه شان رسیده اند که می خواهند با خانواده رُز دیدار کنند. رُز کریس را برای یک آخر هفته دعوت می کند تا با میسی و دین آشنا شود. در ابتدا کریس فکر می کند دلیل رفتار مضطربانه خانواده رُز سیاه پوست بودن خودش است. اما همینطور که از اقامتش نرد این خانواده می گذرد اتفاقات دیگری پیش می آید که هرگز فکرش را هم نمی کرده است.

نظر منتقدان: خنده دار، ترسناک و سراسر تحریک آمیز، این فیلم یک نقد اجتماعی تاثیر گذار، سرگرم کننده، ترسناک، دلهره آور و کمدی است.

بازیگران: دانیل کالوویا، آلیسون ویلیامز، کاترین کینر، برادلی ویتفورد

کارگردان: جوردن پیلِ

The Devil’s Candy

horror 3

خلاصه: یک هنرمند به همراه خانواده اش به خانه ای نقل مکان می کنند که انتظار دارند خانه رویاهایشان باشد. اما این هنرمند متوجه می شود توسط نیروهایی شیطانی تحت تاثیر قرار گرفته و حالا این خانواده باید روح خود را در برابر شیطان محافظت کنند.

نظر منتقدان: The Devil’s Candy به طرز شجاعانه ای استعاره های فیلم های دلهره آور را زیر پا می گذارد در همین حال به شکلی هنرمندانه عنصر ترس را به کار می گیرد تا علاقه مندان به این ژانر را راضی نگه دارد.

بازیگران: اتان امبری، شری اپلبی، پریتی تیلور وینس، کیارا گلاسکو

کارگردان: شان برین

Anna and the Apocalypse

horror 4

خلاصه: در فیلم  Anna and the Apocalypse رستاخیز زامبی ها شهری کوچک را مورد تهدید قرار می دهد. آنا و دوستان دبیرستانش حالا باید با زامبی ها مبارزه کنند و راه خود را برای نجات از میان زامبی هایی که لحظه به لحظه بیشتر می شوند باز کنند. آنها خیلی زود متوجه می شوند در این دنیای جدید روی هیچکس نمی توانند حساب کنند و تنها کسانی که قابل تکیه هستند خودشانند.

نظر منتقدان: ندارد

بازیگران: مارک بنتون، پل کی، بن ویگینز

کارگردان: جان مک فیل

Replace

horror 5

خلاصه: داستانی عاشقانه درباره بازگرداندن سن. دختری زیبا و جوان دچار یک مشکل پوستی است که باعث شده پوستش فرو بریزد. او متوجه می شود می تواند پوست خود را با پوست دختران دیگر جایگزین کند. با این حال هزینه چنین درمانی بسیار بالا است و او از پسش بر نمی آید بنابراین دختر جوان داستان تصمیمی مرگبار می گیرد. به همراه معشوقش دست به قتل های سریالی می زند تا همیشه ذخیره پوست هایش تامین باشد.

نظر منتقدان: ندارد

بازیگران: ربکا فورسیت، لوسی آرون، باربارا کرامپتون

کارگردان: نوربرت کییل

Raw

horror 6

خلاصه: تمام اعضای خانواده جاستین دامپزشک و گیاه خوار هستند. او در شانزده سالگی دانشجوی فوق العاده ای است که در مدرسه دامپزشکی شروع به تحصیل می کند و همانجا است که دنیایی بی رحم، خطرناک و گمراه کننده را تجربه می کند. سرخورده از پیش گرفتن راه اعضای خانواده از آنها جدا می شود و برای اولین بار شروع به خوردن گوشت خام می کند. خیلی زود جاستین با وقایع ناخوشایندی از خودِ واقعیش روبرو می شود.

نظر منتقدان: raw خشونت و تمایلات جنسی را دوباره به این ژانر بازگرداند اما همه اینها به فضایی جاذب و نمادین متصل هستند.

بازیگران: گارانس ماریلی، الا روپف، روبا نایت اوفلا، لورن لوکاس

کارگردان: جولیا داوکورنو

A Dark Song

horror 7

خلاصه: یک مادر که فرزندش را از دست داده و یک احضار کننده روح به خانه ای متروک می روند تا تمرینات جادوی سیاه انجام دهند. آنها این کار را به امید برقراری ارتباط با یک مرده انجام می دهند اما آزمایش هایشان منجر به چیزی بسیار وحشتناک می شود.

نظر منتقدان: این فیلم ترسی اتموسفریک و مغشوش کننده را انتقال می دهد.

بازیگران: استیو ارام، کاترین واکر، مارک هوبمن، سوزان لاغنه

کارگردان: لیام گاوین

Better Watch Out

horror 8

تعطیلات کریسمس است و خانه ای اما تنها نیستی … یک پرستار خانگی باید از دو پسری که مسئولیتشان را بر عهده گرفته مواظبت کند اما در یک شب زمستانی غریبه هایی اقدام به ورود به خانه می کنند.

نظر منتقدان: ندارد

بازیگران: لووی میلر، اولیویا دجونگ، اد اکسنبولد، داکر مونتگومری

کارگردان: کریس پکورو

It Comes At Night

horror 9

پایان دنیا را تصور کنید. حالا چیزی بدتر ازآن را تصور کنید. بعد از اینکه وقایع آخر الزمانی اسرار آمیزی تنها تعداد کمی نجات یافته به جا می گذارد دو خانواده مجبور می شوند در یک خانه مشترک کنار یکدیگر زندگی کنند تا از دشمنی شیطانی در امان بمانند اما خیلی زود متوجه می شوند وحشت واقعی از درون خود را نشان می دهد.

نظر منتقدان: این فیلم نشان داد چگونه چیزهای دیده نشده می توانند ترس واقعی را با خود به همراه بیاورند.

The Transfiguration

horror 10

خلاصه: مایلو نوجوانی است که مشکلاتی دارد به همین خاطر در پس شیفتگیش به افسانه های خون آشام پنهان شده. اما مایلو پس از مدتی با سوفی که او هم مانند خودش فردی عجیب است آشنا می شود این دو با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و سوفی به مایلو کمک می کند تا وسوسه تاریک خود را تبدیل به واقعیت کند.

نظر منتقدان: این فیلک یک راز را می گوید و از آنچه تماشگر این ژانر انتظار دارد عمیق تر است. اما کسانی که صبرش را دارند تا موضوع را کامل درک کنند می توانند منتظر پاداشی که فیلم درون خود دارد باشند.

بازیگران: اریک روفین، کلوئی لوین، آرون کلفتون ماتن، کارتر ردوود

کارگردان: مایکل اوشی