وارد رابطه عاطفی شدن در دنیای هالیوود موضوعی کلیشه ای و تکراری است که گاهی اوقات حوصله انسان را سر می برد؛ هرچند خوراک خوبی برای نشریه های زرد و کسانی که به اخبار سلبریتی ها علاقه دارند فراهم می سازد. در دنیای هالیوود هیچ چیز ثابت نیست، نه جایگاه، نه اعتبار، نه شهرت و البته نه روابط عاشقانه و ازدواج. هر ساله شاهد ازدواج ها، طلاق ها، خیانت ها، شایعات و نامزدی های جنجال برانگیزی در هالیوود هستیم.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، بدین ترتیب جای تعجب ندارد که برخی از چهره های هالیوودی در طول کمتر از یک دهه با تعداد افرادی بیش از جمع انگشتان دستشان وارد رابطه شوند که قاعدتاً هیچ یک دوام چندانی ندارد. اما آیا تابحال با خود فکر کرده اید که بازیگران زن مورد علاقه شما در دنیای هالیوود چند بار نامزد کرده اند؟ برای پاسخ به این سوال با ادامه متن همراه باشید.

۱۲- اسکارلت جوهانسون- ۱۳ مورد

Scarlett Johansson Beautiful w700

در ماه می ۲۰۱۷ اسکارلت جوهانسون بار دیگر تنها شد و جالب این که وی هر بار تنها می شود بر جذابیتش افزوده می شود و شایعه نیز وی را رها نمی کند. اما نکته جالب تر این است که وی تاکنون ۱۳ شریک زندگی داشته است و بدون شک این رکورد در ادامه افزایش نیز خواهد یافت.

۱۱- جنیفر لوپز- ۱۳ مورد

jennifer lopez shades of blue w700

شاید این تعداد شریک زندگی برای کسی مانند جنیفر لوپز که به تغییر ذائقه سریع در زندگی مشترک معروف است رقم کمی باشد. علاوه بر این وی در عرض یک هفته ارتباط خود با دریک را قطع کرده و زندگی مشترکی را با الکس رودریگز آغاز کرد. وی تاکنون ۳ بار به طور رسمی ازدواج کرده و هر سه بار نیز طلاق گرفته است.

۱۰- جنیفر آنیستون- ۱۳ مورد

jennifer aniston e1502972010341 w700

شاید عدد ۱۳ برای بسیاری از بازیگران زن هالیوودی عدد خوش شانسی باشد. در هر صورت جنیفر آنیستون اکنون ازدواج کرده و تعداد شرکای زندگی او فعلا متوقف مانده است.

۹- اما واتسون- ۱۴ مورد

emmawatson 042517 1800x1200 1800x1200 w700

اما واتسون همیشه شرکای زندگی اش را از بین مردان انگلیسی غیرمشهور انتخاب کرده است. او حتی برای مدتی با تام فلتون که با نام دارکو مالفوی نیز شناخته می شود نامزد بود.

۸- کامرون دیاز- ۲۳ مورد

cameron diaz 0612 co w700

بالاخره وارد محدوده ۲۰ تایی ها شدیم و اولین مورد نیز کسی جز کامرون دیاز معلم بد معروف نیست. او در تمام طول زندگی اش ۲۳ بار وارد رابطه عاطفی شده و اکنون زا بنجی مدن ازدواج کرده و زندگی شادی دارد.

۷- کیم کارداشیان- ۲۴ مورد

Kim Kardashian w700

شاید انتظار داشتید در انتهای این لیست عضوی از خانواده جنجالی کارداشیان را ببینید اما کیم کارداشیان وقتی به عدد ۲۴ در رابطه هایش رسید ترجیح داد دیگر از رابطه های کوتاه مدت دست بکشد و با کانیه وست ازدواج کند. کیم کارداشیان همیشه نامزدهایش را از بین ورزشکاران یا رپرها انتخاب کرده است.

۶- بریتنی اسپیرز- ۲۵ مورد

Britney Spears w700

بریتنی اسپیرز شاید یکی از جذاب ترین زنان هالیوودی باشد. او تاکنون با ۲۵ نفر وارد رابطه عاطفی شده و در این مدت روابطش با فراز و نشیب های بسیار و آسیب های روانی و جسمانی فراوان همراه بوده است.

۵- وینونا رایدر- ۲۵ مورد

winona ryder f19eb5f8 7b07 4fec 85d0 8def3ca74c3d w700

وینونا رایدر مدت زمان نسبتاً طولانی است که در هالیوود فعالیت دارد. در این مدت وی با کسانی مانند مت دیمون و جانی دپ نامزد بوده است. به هرحال بر اساس عرف هالیوود داشتن ۲۵ مورد نامزدی در طی بیش از یک دهه حضور در حوزه سینما عدد زیادی نیز به نظر نمی رسد.

۴- ریحانا- ۲۶ مورد

Rihanna 1 w700

ریحانا در سال های فعالیتش به عنوان یک خواننده ۲۶ شریک زندگی مختلف داشته است که از معروف ترین آن ها می تواند به دریک، جی زی، لئوناردو دی کاپریو و تعدادی دیگر از سلبریتی های مشهور اشاره کرد. عدد ۲۶ برای ریحانایی که مدت زمان زیادی از فعالیت او در هالیوود نمی گذرد عدد زیادی است و ملون بودن رفتار و ذائقه او نسبت به مردان را نشان می دهد.

۳- مدونا- ۳۲ مورد

madonna chipmunk face ap w700

این خواننده ۵۸ ساله که بعدها وارد عرصه بازیگری نیز شد اکنون مجرد است. اما در طول بیش از دو دهه فعالیت خود در دنیای هالیوود بیش از ۳۲ رابطه عاطفی داشته که هیچکدام دوام چندانی نداشته است.

۲- پاریس هیلتون- ۵۳ مورد

Paris Hilton 1 w700

بله درست خوانده اید:۵۳ مورد! این سلبریتی هالیوودی یکی از کسانی است که خیلی زود وارد رابطه می شود جنجال و شایعه اطراف او و به خصوص در مورد زندگی شخصی اش دیگر امری طبیعی است. از میان شرکای زندگی پاریس هیلتون می توان به کید راک، اید فرولانگ و کریستیانو رونالدو اشاره کرد.

۱- لیندزی لوهان- ۷۶ مورد

lindsay lohan1 w700

۷۶ مورد رابطه عاطفی؟!! تصور کنید! لیندزی لوهان تنها در سال ۲۰۰۶ با ۱۴ مرد برای مدت کوتاهی نامزد بود پس این عدد می توانست بسیار بیشتر هم باشد اگر شهرت او به همان شکل ادامه می داشت.