image 13961023775 john wick image keanu reeves

شبکه تلویزیونی استارز روز گذشته در جریان نشست زمستانی انجمن منتقدان تلویزیون اعلام کرد قصد دارد سریالی با عنوان «کنتیننتال / The Continental» را بر اساس مجموعه سینمایی جان ویک و با حضور کیانو ریوز این فیلم تهیه و تولید کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، همزمان، مدیران استارز تاکید کردند در مقطع کنونی، احتمال این که ریوز در مقابل دوربین ظاهر شود بسیار کم است و احتمالا حضورش در سریال معطوف به فعالیت‌های پشت صحنه خواهد بود. همچنین نویسنده فیلم‌های جان ویک به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه تلویزیونی حضور خواهد داشت.

به نوشته هالیوود ریپورتر، این سریال تلویزیونی در جهان داستانی «جان ویک» شکل خواهد گرفت و تمرکزش بر امور داخلی «هتل کنتیننتال» خواهد بود که در اصل، پناهگاه آدمکش‌هاست.

کریس کالینز نویسنده سریال‌هایی مانند «فرزندان آشوب» و «شنود» نگارش متن این سریال را به عنوان سازنده و خالق آن بر عهده خواهد داشت. تیم خلاق مجموعه سینمایی «جان ویک» نیز در تهیه و تولید این سریال تلویزیونی فعالیت خواهند داشت، از جمله باسیل ایوانیک نماینده «ثاندر رود پیکچرز» که تهیه‌کنندگی دو فیلم نخست جان ویک را بر عهده داشته و در فیلم سوم نیز با همین عنوان حضور دارد. همچنین، چاد استالسکی که کارگردانی دو فیلم نخست را بر عهده داشته و قرار است برای فیلم سوم نیز برگردد به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه تلویزیونی حضور خواهد داشت.