اگر فکر می کنید بازیگران معروف و موفق از همان ابتدا با پول و شهرت به دنیا آمده اند سخت در اشتباهید. بسیاری از بازیگران معروفی که اکنون می شناسیم سختی های زیادی را تحمل کرده اند تا بتوانند به جایگاه امروز برسند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، داستان این بازیگران معروف ثابت می کند که با تلاش هر رویایی به حقیقت می پیوندد.

هیلاری سوانک

celebrity 1

هیلاری سوانک قبل از بازی در فیلم دختر میلیون دلاری و برنده شدن جایزه اسکار مشکلات فقر و بی پولی زیادی را تحمل کرده است. پدر سوانک مادرش را ترک کرد و او ۳ فرزند را به تنهایی بزرگ کرد. وقتی مادرش بیکار شد تصمیم گرفتند به کالیفرنیا بروند و مجبور شدند تا زمانی که بتوانند آپارتمانی فراهم کنند در ماشین زندگی کنند و برای اداره امورات زندگی کارهای سختی انجام دهند. امروزه سوانک میلیون ها دلار دارایی دارد.

سارا جسیکا پارکر

celebrity 2

سارا سال ها قبل از این که ستاره سریال های تلویزیونی شود زندگی سختی را با خانواده اش می گذرانده است. سارا می گوید: زندگی فقیرانه را به خاطر می آورم. گاهی اوقات برق نداشتیم. گاهی اوقات خبری از جشن کریسمس و جشن تولد نبود. توانایی پرداخت مالیات یا قبض تلفن را نداشتیم. اما اکنون این بازیگر موفق از گذشته سیاهش فرار کرده و دارایی او بیش از ۹۰ میلیون دلار است.

دمی مور

celebrity 3

این بازیگر موفق کودکی چندان خوبی نداشته است. دمی مور در کودکی با یک مادر معتاد و ناپدری زندگی می کرده است. او در ۱۶ سالگی تصمیم می گیرد وارد صنعت مد شود و بعد از تلاش های فراوان به دارایی ۱۵۰ میلیون دلار می رسد.

جیم کری

celebrity 4

در گذشته این بازیگر کمدی و سرگرم کننده دلیلی برای خندیدن و شاد بودن وجود نداشته است. خانواده جیم کری زندگی خوبی داشتند تا زمانی که پدرش خانه اش را از دست می دهد و مجبور می شوند در یک ون زندگی کنند. جیم برای کمک و حمایت از خانواده به شغل نگهبانی و مامور امنیتی می پردازد اما بعدها وارد عرصه سینمای کمدی می شود و هم اکنون ارزش دارایی های او ۱۵۰ میلیون دلار است.

لئوناردو دیکاپریو

celebrity 5

لئوناردو در فیلم تایتانیک می گوید: من پادشاه دنیا هستم. اکنون او پادشاه قلب میلیون ها نفر است. اما کسی نمی داند که بعضی از نقش های او به زندگی واقعی او برمی گردد. مثل فیلم تایتانیک یا گرگ وال استریت. لئوناردو در منطقه ای زندگی می کرده که فقر، خشونت و اعتیاد بیداد می کرد. اما هم اکنون ارزش دارایی های او ۲۴۵ میلیون دلار است.

تام کروز

celebrity 6

پدر و مادر تام کروز در ۱۱ سالگی جدا شدند و مادر او همزمان به ۴ شغل مشغول بود. تام در ۱۶ سالگی با شرکت در اولین فیلم به نام musical Guys and Dolls به موفقیت های بیشتری رسید و هم اکنون ارزش دارایی های او ۴۷۰ میلیون دلار است.

داستان این بازیگران معروف ثابت می کند که هیچ چیزی نمی تواند جلوی پیشرفت و موفقیت کسی را بگیرد حتی اگر تمام کهکشان بر علیه او برخاسته باشد.