نسیم نجفی اقدم

شهروند ایرانی - آمریکایی فعال در یوتیوب ، پس از حمله به دفتر این سایت و قتل چند کارمند، خودکشی کرد.

نسیم نجفی اقدم با نام مستعار « نسیم سبز» متولد تهران بود و از کودکی به همراه خانواده به لندن و سپس آمریکا مهاجرت کرد. وی یکی از فعالان فضای مجازی بوده که با کلیپ های طنز در صفحه اینستاگرام اش به شهرت زیادی رسید.

خانم نجفی سلبریتی های اینستاگرام محسوب می شد که با ساخت کلیپ با موضوعات مختلف در اینستاگرام و فضای مجازی به خصوص یوتیوب فعالیت زیادی دارد در کشور آمریکا زندگی می کرد و فالوئر های زیادی را در فضای مجازی دارد.

نسیم نجفی اقدم مدتی بود که در سایت یوتیوب ویدیوهای خود را همانند اینستاگرام به اشتراک می گذاشت ولی مسئولان یوتیوب فیلم های او را حذف میکردند.

بیشترین کلیپهای او به زبان فارسی و انگلیسی بود و این روزها چندین بار به مسئولان یوتیوب هشدار داده بود که این کار را نکنند و کلیپ هایش را حذف نکنند و آنها را تهدید کرده بود.

اما مسئولان یوتیوب به این تهدیدها بی توجه بوده و روال طبیعی و معمولی قوانین خود را ادامه می دادند تا اینکه این شهروند آمریکایی و ایرانی تبار با تهیه کردن یک اسلحه به ساختمان مرکزی یوتیوب در شهر سن برونو حمله ور می شود و کارمندان آن را به رگبار می‌بندند و گفته میشود ۳ نفر جان خود را از دست داده اند.

سپس این خانوم با گذاشتن اسلحه بر روی سر خود خودکشی می کند و جنجال بسیار زیادی را در رسانه‌های دنیا به راه می‌اندازند.

از مهمترین خصوصیات نسیم نجفی اقدم گیاهخوار بوده و همچنین حامی حیوانات است

علاقه زیادی به حیوانات دارد و به گفته دوستانش همیشه به باغ وحش رفته و حیوانات را تماشا می‌کند و از مسئولان باغ وحش گلایه‌مند است که چرا این حیوانات را زندانی می کنند.

سالها از گیاهان تغذیه کرده و علاقه‌ای به استفاده از گوشت ندارد و معتقد بود که نباید حیوانات را برای تغذیه قربانی کرد و انسان ها میتوانند با خوردن گیاهان به زندگی ادامه دهند.