مخفی نگه داشتن اسرار زندگی افراد مشهور کمی سخت است به همین دلیل مردم حتی از بیماری های آن ها نیز اطلاعات دارند. سلبریتی ها هم مثل من و شما بیمار می شوند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، برخی از آن ها برای این که طرفداران خود را ناامید نکنند با بیماری خود مبارزه و دوباره به صحنه باز می گردند.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

 این بازیگر معروف برنده جایزه آکادمی چندین سال گذشته طرفدارانش را با برملا کردن این واقعیت که جراحی ماستکتومی پیشگیرانه داشته است غافلگیر کرد. آنجلینا سرطان نداشت اما به دلیل این که خانواده اش دارای ژن BRCA بودند احتمال ابتلا به سرطان سینه در او زیاد بود. او بلافاصله بعد از جراحی تخمدان عمل ماستکتومی انجام داد. اکنون آنجلینا از سرطان کاملا در امان نیست اما احتمال مرگ در اثر سرطان کم است.

سارا هایلند

سارا هایلند

 سارا هایلند یکی از بازیگران سریال خانواده مدرن است که زمانی که با بیماری دیسپلازی کلیه دست و پنجه نرم می کرد در مسیر شهرتش در سینمای هالیوود با مشکل مواجه شد. خوشبختانه پس از یک جراحی پیوند کلیه از پدرش سلامت خود را دوباره به دست آورد.

7292f305e88e650239ee3384211b 30995c48cbfb35a09896d8449ade23

سلنا گومز

 سلنا گومز خواننده، بازیگر و ملکه اینستاگرام زمانی که بیماری کلیوی خود را فاش کرد از شهرتش چیزی کاسته نشد. یکی از دلایلی که باعث شد در سال ۲۰۱۵ از مرکز توجه مردم کناره گیری کند تشخیص بیماری اش بود. و اگر بهترین دوستش فرانسیا رائیسا یکی از کلیه های خود را به او اهدا نمی کرد وضعیت سلامتی سلنا از این بدتر می شد.

هالی بری

هلی بری

 بیماری دیابت نوع ۲ هالی بری به قدری شدید بود که باعث شد در یکی از صحنه های فیلم زمین بخورد و با مراجعه به بیمارستان متوجه بیماری خود شود. او مجبور است به دلیل بیماری دیابت باقی عمرش را از انسولین استفاده کند.

ke2201

کیم کارداشیان

 کیم کارداشیان یکی دیگر از افراد معروفی است که با بیماری پوستی پسوریازیس دست و پنجه نرم می کند.

96 10 c07 287143

مایکل داگلاس

 زندگی مایکل داگلاس بعد از تشخیص بیماری سرطان گلو در خطر بود اما بعد از دارو و درمان و جلسات شیمی درمانی در سال ۲۰۱۱ سرطان را شکست داد.

هیو جکمن

هیو جکمن

 سرطان پوست چندین بار به این بازیگر معروف حمله کرده است و در ششمین جراحی صورتش قسمتی از سلول های پوستی بینی او برداشته شد.

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون

 پاملا اندرسون اعلام کرده است که از همسر سابقش به دلیل این که از یک سوزن تاتو استفاده می کرده اند مبتلا به بیماری هپاتیت سی شده است. اما به نظر می رسد هم اکنون از این بیماری به طور کامل خلاص شده است.

در همین ارتباط بخوانید :

معرفی سلبریتی هایی که نام معشوق خود را بر روی بدنشان خالکوبی کرده اند! + تصاویر

معرفی سلبریتی های مشهوری که با یکی از طرفداران خودشان ازدواج کردند! + تصاویر

معرفی پرهزینه ترین طلاق های سلبریتی های هالیوود + تصاویر