hom33land 1264x6403

آخرین قسمت از فصل هفتم سریال تحسین شده «میهن» یک‌شنبه آینده (29 آوریل) از شبکه شوتایم روی آنتن می‌رود و طبق گفته کلر دینز بازیگر و تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی، ساخت «میهن» با فصل هشتم به پایان خواهد رسید.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، سایت گیم اسپات به نقل از دینز این خبر را تایید کرده است. نماینده شوتایم گفته این شبکه تلویزیونی در حال حاضر تصمیمی برای ادامه «میهن» بعد از فصل هشتم ندارد. تازه پخش فصل ششم سریال سیاسی جاسوسی «میهن» آغاز شده بود که شوتایم از تمدید این مجموعه تلویزیونی و تولید فصل‌های هفتم و هشتم آن خبر داد.

با این حال، به گفته منابع آگاه، این شبکه کابلی تا امروز از اعلام این خبر به صورت رسمی خودداری کرده زیرا ظاهرا صحبت‌هایی درباره ادامه یافتن «میهن» با حضور سازنده‌ای جدید و یک گروه متفاوت انجام شده است. فوریه گذشته، الکس گانزا در مصاحبه با هالیوودریپورتر گفته بود به احتمال زیاد فصل هشتم آخرین همکاری او با این مجموعه تلویزیونی خواهد بود. اگرچه او از مدت‌ها پیش به طور ضمنی اشاره کرده بود فصل هشتم پایان داستان کری متیسن خواهد بود، اما درباره سرنوشت سایر شخصیت‌های سریال به طور مشخص حرفی به میان نیاورده بود.

«میهن» تا امروز موفق به دریافت جوایز متعددی شده است از جمله جایزه گلدن گلوب بهترین سریال تلویزیونی درام سال 2011 و 2012 و جایزه تلویزیونی امی در رشته بهترین بازیگر مرد و زن سریال درام. فصل اول این سریال از پاییز 2011 روی آنتن رفت و با تحسین منتقدان روبه‌رو شد.