بادیگاردهای سلبریتی ها به قدری جذاب هستند که حتی قبل از خودشان مورد توجه دوربین پاپاراتزی ها قرار می گیرند و بیشتر آن ها طرفداران زیادی در میان مردم دارند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، در ادامه با این بادیگاردهای جذاب که می توانند جلد مجلات معروف مد را خود اختصاص دهند آشنا شویم.

بادیگارد کایلی جنر

bodyguard 11

تیم چانگ بادیگارد شخصی خانواده کارداشیان است که قبل از کایلی بادیگارد خواهرش کیم بوده است. به نظر می رسد این ماموران پلیس خوش تیپ در صنعت مد برای خود ستاره های مشهوری شده اند. تیم چانگ در عکس های تبلیغاتی یک برند معروف اتومبیل شرکت کرده است.

بادیگارد ازرا میلر

bodyguard 2

استایل متفاوت و شخصیت “گو رابی” بادیگارد ازرا میلر هیچ شباهتی به بادیگاردهای دیگر ندارد و سبک لباس پوشیدنش توجه مدگراها را به خود جذب کرده است.

بادیگارد دنیل رادکلیف

bodyguard 3

این مرد جذاب بور و قدبلند محافظ شخصی بازیگر معروف هری پاتر دنیل رادکلیف است که طرفدارانش تا کنون اطلاعات خاصی درباره زندگی خصوصی او به دست نیاورده اند. به نظر می رسد با وجود این بادیگارد جدی و قوی هیچوقت هیچ اتفاقی برای دنیل نیفتد.

بادیگارد ادل و لیدی گاگا

bodyguard 6

“پیتر ون در وین” مامور پلیس سابق هلندی در مسابقه بادی بیلدینگ در سال ۲۰۰۵ عنوان “آقای گل اروپا” را از آن خود کرد. او قبل از لیدی گاگا بادیگارد ادل بوده است.

بادیگارد فرگی دوهامل

bodyguard 7

پاسکال دوویر با سلبریتی های زیادی از جمله خانواده کارداشیان و کتی پری همکاری کرده است. این قهرمان جودو مدتی است بادیگارد خواننده و بازیگر آمریکایی فرگی شده است.

بادیگارد کتی پری

bodyguard 13

بادیگارد کتی پری که شباهت زیادی به هیو جکمن بازیگر معروف استرالیایی دارد مرد ورزشکار جذابی است که همیشه و همه جا همراه کتی دیده می شود.

بادیگاردهای جیسون موموآ

bodyguard 14

به نظر می رسد برای محافظت از این بازیگر قوی  یک بادیگارد کافی نباشد. شاید فکر کنید جیسون نیازی به بادیگارد ندارد اما او هم مثل همه سلبریتی ها به محافظت نیاز دارد.

بادیگارد بروکلین بکهام

bodyguard 15

چندی پیش پسر بزرگ ویکتوریا و دیوید بکهام با محافظ شخصی اش دیده شده است. شاید بدون چنین بادیگارد جذابی هیچ کس توجه چندانی به بروکلین نمی کرد.

 

 

 

در همین ارتباط بخوانید :

جذاب ترین زن جهان در سال 2018 انتخاب شد + تصاویر

ویوین لی ، بازیگر اسطوره ای که جذابیت و جنون را به تصویر می کشید!

تصاویر بازیگران مشهوری که در جوانی جذاب بودند!