mark

فیلم"خیزش سیاره میمون ها"امسال اکران شد و بعد اکران طرفداران و منتقدان بلافاصله این فیلم رو با نسخه بازسازی شده دیگر به نام"سیاره میمون ها"به کارگردانی تیم برتون مقایسه کردند.

به گزارش مووی مگ ، MTV به تازگی مصاحبه ای با مارک والبرگ(بازیگر نقش اصلی در فیلم"سیاره میمون ها") درباره ی فیلم جدید او"Contraband"داشته و از او سوال شده که ایا فیلم خیزش(منظور همان "خیزش سیاره میمون ها" است)را دیده است؟معلوم شد که او هنوز این فیلم را ندیده ولی قصد دارد که بزودی این فیلم را تماشا کند.

والبرگ می گوید:من هنوز این فیلم را ندیدم ولی شنیدم که فیلم بسیار خوب است.خب،فیلم ما اینگونه نبود.فیلم ما خوب نبود و این همینی هست که هست.

هر دوی این فیلم ها بازسازی نسخه اصلی فیلم بودند و هر کدام به گونه ای متفاوت ساخته شدند.فیلم"خیزش"به وقایع قبل از داستان اصلی می پردازد هر چند هیچ کدام از این فیلم ها به موفقیت نسخه اول نبودند ولی باز هم فیلم"خیزش"عملکرد بهتری در جامعه سینما داشت.

والبرگ در ادامه دلایل اصلی شکست فیلم را ناشر فیلم می داند که فیلم را قبل از اینکه کاملا اماده بشود،عرضه کرد.

او در ادامه می گوید:انها حتی قبل از اینکه فیلم شروع به فیلم برداری بشود تاریخ عرضه را مشخص کرده بودند.اونها فقط به تیم فشار می اوردند و نمی گذاشتند که تیم کاری را که باید انجام دهد،انجام بدهد.

البته والبرگ گفت هر چند که فیلم"سیاره میمون ها"فیلم خوبی نبود ولی بهترین دوران بازیگریش رو در همکاری با تیم برتون داشته.

 

سیاوش شاهمرادی

ذره بین : امان از دست این تهیه کننده ها!

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید