katy-perry-4-240

یک سال بعد از ازدواج افسانه ای راسل برند و کیتی پری در هند،به نظر می رسد کیتی پری و راسل برند در این مدت زندگی خوبی نداشته اند.برند 36 ساله در روز پنجشنبه در لس انجلس با توجه به اختلاف های جدی و اشتی ناپذیر اقدام به طلاق کرد.برند در اظهاراتی به مردم گفت:متاسفانه رابطه من و کیتی رو به پایان است.او در ادامه می گوید:من همیشه کیت را تحسین کرده ام و ما به رابطه مان به عنوان دو دوست ادامه خواهیم داد.

ستاره ی پاپ کالیفرنیایی 27 ساله و کمدین انگلیسی از سال 2009 با یکدیگر قرار می گذاشتند.4 ماه بعد برند از کیتی خواستگاری کرد و انها در اکتبر 2010 در یک مهمانی بزرگ و  ولخرجانه با هم ازدواج کردند.این مهمانی که در یک اقامتگاه لوکس در شمال هند برگزار شد، شامل 2 فیل و همچنین اکروبات باز و شعبده باز بود

پری، برند را مرد ایده ال خود خوانده بود در حالی که برند گفته بود عشق روحانی و عاطفی او نسبت به عروس باعث شده که او همه را دوست داشته باشد!

برند قبل از این اتفاقات گفته بود:فکر کنم من کاملا اماده بودم(برای ازدواج).اگر شما یک انسان افسار گسیخته  هستید من فکر میکنیم که ازدواج به درد شما نمی خورد.فکر کنم به همین خاطر است که بسیار از مردم دچار مشکل در رابطه شان می شود

اما در هفته های اخیر انها با شایعاتی که پیرامون مشکلات رابطه شان بوده، مواجه شدند و هنگامی که یکی از خبرنگاران در این باره از انها سوال کرد انها فقط خندیدند و برند گفت:من یک فرد متاهل و خوشحال هستم!

 

سیاوش شاهمرادی

ذره بین : آخرشم از هم طلاق گرفتند! یادش بخیر زمانی که این 2 نامزد بودند، برند به کتی می گفت " عشق روحانی و ماورایی " و یه چیز توی این مایه ، و کتی هم برند را " مرد ایده آل و اهل خانواده " عنوان می کرد و اینها همه یعنی اینکه همه چیز خوب داره پیش می ره! البته از اولش هم معلوم بود که این 2 تا بدرد همدیگه نمی خورن چون هردوشون کمی تا حدودی غیرعادی تشریف دارند!

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید