هزینه های مراقبت از کودک در آمریکا بسیار بالاست. پرستارهای بچه به طور میانگین در هفته ۵۵۷ دلار فقط برای نگهداری یک کودک دریافت می کنند و این مبلغ برای یک خانواده شاغل طبقه متوسط مبلغ بالایی است.

به گزارش مووی مگ به نقل از بدونیم، شاید فکر کنید سلبریتی ها به خاطر توانایی مالی بالایی که دارند بچه های خود را به پرستار می سپارند اما خیلی از آن ها با این کار مخالف هستند و هرگز پرستار کودک استخدام نکردند. در ادامه با آن ها آشنا شوید.

اشتون کوچر و میلا کونیس

 celebrity 10000 7873g

اشتون و کونیس برای این که دخترشان را بیشتر بشناسند و ارتباط عاطفی خود را با او از دست ندهند تصمیم گرفتند پرستار کودک استخدام نکنند.

سلن دیون

celebrity 10000 7873s

سلن دیون یکی دیگر از سلبریتی هایی است که با استخدام پرستار کودک کاملا مخالف است. او بعد از به دنیا آوردن دو قلوهایش نلسون و ادی بدون هیچ کمکی به تربیت آن ها پرداخت. او در گفتگو با مجله Gala گفته است: صاحب فرزند نشده ام که از آن ها مراقبت نکنم. عوض کردن پوشک بچه و شیر دادن به آن ها از بزرگ ترین لذت های زندگی من است.

رایان رینولدز و بلیک لیولی

celebrity 10000 7873vv

به سختی می توان این دو بازیگر معروف را هنگام سر و کله زدن با بچه تصور کرد. رینولدز می گوید: حتی اگر پنج بار شب ها از خواب بیدار شوم و پوشک بچه را عوض کنم مشکلی ندارم.

متیو مک کانهی و کامیلا آلوز

celebrity 10000 7873v

کامیلا آلوز بعد از تولد سومین فرزندش اعتراف کرده است که نمی داند چگونه این کار را انجام می دهد اما هرگز حاضر نشده است برای آن ها پرستار بگیرد. او به کمک مادرش از بچه ها مراقبت می کند برای آن ها غذا درست می کند و به مدرسه می فرستد.

جنیفر لوپز و مارک آنتونی

celebrity 10000 78733

جنیفر و مارک بعد از تولد دوقلوهایشان مکس و اما هیچ تمایلی به گرفتن کمک برای مراقبت از آن ها نشان ندادند. آن ها به نوبت وظایف پدر و مادری خود را انجام می دادند. لوپز بعد از جدایی از مارک به دلیل این که بیشتر آدم های اطرافش خانم بودند پرستار مرد گرفت.

رایان گاسلینگ و اوا مندس

celebrity 10000 7873

رایان و اوا علاوه بر زوج موفق پدر و مادر موفقی نیز هستند. مندس بعد از تولد دخترش در مصاحبه ای با مجله Hello گفته است پرستار بچه استخدام نمی کنم و هر چقدر هم خسته باشم این کار را انجام می دهم.

ریس ویترسپون و رایان فیلیپ

celebrity 10000 787

درست است که این دو بازیگر معروف از هم جدا شده اند اما هنوز هم برای بچه هایی که بدون پرستار بزرگ کرده اند پدر و مادر خوبی هستندو از آن ها مراقبت می کنند.