مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام مدعی شد که از زمان حضورش در این تیم، بارها مجبور به انجام اقداماتی مرموزانه شده که از سریال خانه پوشالی (House Of Cards) الهام گرفته شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از ورزش سه،  سرمربی تاتنهام بالا و پایین‌های بسیاری را از زمان حضورش روی نیمکت این تیم تجربه کرده و حالا تیمش در آستانه حذف از چمپیونزلیگ قرار دارد، همانطور که بهترین شروع در لیگ برتر را داشته است.  اینها در حالیست که آنها در تابستان خریدی انجام ندادند و این موضوع باعث نگرانی هواداران شده بود. با این وجود پوچتینو، تاکید کرد که در این مدت برای مدیریت تیم از تاکتیک‌های سریال خانه پوشالی که درباره سیاست‌های کاخ سفید است، استفاده می‌کرده است.

خانه پوشالی باشگاه فوتبال تاتنهام

او گفت:" فصل فوتبالی عجیبی است و من خیلی خوشحالم که شروع به تماشا فصل جدیدی از سریال خانه پوشالی کرده ام. سه قسمت آن را تماشا کرده ام و خیلی چیزها یاد گرفته ام. به نظرم فوتبال و سیاست خیلی شبیه به هم هستند. موضوعاتی در فوتبال بسیار سیاسی اند."

این اولین بار نیست که پوچتینو، موضوعات فوتبالی را به مسائلی جالب و عجیب تشبیه می‌کند. او پیشتر نیز تجربه تیمش در چمپیونزلیگ را به تماشای یک قطار توسط یک گاو تشبیه کرده بود و مدعی شده بود که تجربه نقش اول را در فوتبال ندارد.