ولخرجی های گاه و بیگاه سلبریتی ها مسأله ی عجیبی نیست و شاید هر کس دیگری هم که ثروت آن ها را داشته باشد ترجیح بدهد از هر چیزی بهترینش را داشته باشد؛ مثل عمارت های عظیم و مجلل، ماشین های لوکس، لباس های پر زرق و برق و جواهرات و غذاهای گران قیمت.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، اما گاهی ولخرجی های سلبریتی ها شکل خنده دار و بی معنی ای پیدا می کند و آن ها پول بسیار زیادی صرف را چیزهای عجیبی می کنند. در ادامه به چند مورد از عجیب ترین ولخرجی های سلبریتی ها ثروتمند دنیا می پردازیم.

۱- کیتی پری

کتی پری

پری برای تولد ۳۵ سالگی نامزد سابقش، راسل برند در سال ۲۰۱۰، یک بلیت سفر با فضاپیمای کمپانی ورجین گلکتیک خرید که ۲۰۰ هزار دلار قیمت آن شد. از آنجایی که این زوج بعدها از هم جدا شدند معلوم نیست در نهایت چه اتفاقی برای آن بلیت افتاد.

۲- اشتون کوچر

کوچر هم یک بلیت سفر با فضاپیمای ورجین گلکتیک برای خودش خریداری کرد. او در سال ۲۰۱۲ برای این سفر فضایی ثبت نام کرد تا پانصدمین مسافر این فضاپیما باشد.

۳- ماریا کری

ماریا کری

کری و همسر سابقش نیک کنون، در خانه ی خود یک اتاق پر از شکلات و آبنبات برای بچه هایشان درست کرده بودند.

۴- نیکلاس کیج

نیکلاس کیج

در سال ۲۰۰۷ در جریان مزایده ی جمجمه ی دایناسوری که متعلق به کشور مغولستان بود میان کیج و لئوناردو دیکاپریو بر سر تصاحب آن رقابتی در گرفته بود که در نهایت کیج با پیشنهاد مبلغ ۲۷۶ هزار دلار صاحب جمجمه ی ۶۷ میلیون ساله ی تیرانوساروس باتار شد. با این حال، در سال ۲۰۱۵، بعد از آنکه معلوم شد جمجمه توسط قاچاقچی ها از مغولستان سرقت شده بود، کیج مجبور به بازگرداندن آن شد.

۵- پاریس هیلتون

پاریس هیلتون

پاریس هیلتون در سال ۲۰۰۹ ویلایی به قیمت ۳۲۵ هزار دلار برای سگ هایش خریداری کرد. این ویلای ۲ طبقه با حدود ۲۸ متر مربع وسعت، یک ایوان، چلچراغی با کریستال های مشکی و مبلمان طراحی شده دارد.

۶- سلین دیون

سلین دیون

سلین دیون از سال ۲۰۰۲ به مدت ۳ سال در هتل سزار پالاس شهر لاس وگاس سکونت داشت. به خواست دیون یک دستگاه رطوبت ساز هوا به ارزش ۲ میلیون دلار در محل اجراهای او نصب شد تا از تارهای صوتی او در برابر آب و هوای سخت و بیابانی لاس وگاس محافظت شود. این دستگاه هنگامی که دیون مشغول اجرا بود، بر بالای صحنه قرار می گرفت.

۷- کلی رولند

kelly rowland beyonce

کلی رولند، بازیگر و خواننده ی امریکایی در مهمانی بیبی شاور بلو آیوی، دختر بیانسه و جی زی، خوانندگان مشهور، یک وان حمام نوزاد هدیه داد که با کریستال های سواروسکی تزئین شده بود (بیبی شاور مهمانی زنانه ای است که برای نخستین فرزند هر خانواده ای توسط دوستان مادر نوزاد برگزار می شود). این وان ۵،۲۰۰ دلاری تنها یکی از هدایای گران قیمت این مهمانی بود.

۸- تامارا اکلستون

تامارا اکلستون

تامارا اکلستون، مدل بریتانیایی، یک وان حمام کریستالی به ارزش ۱/۵ میلیون دلار دارد. خود کریستال حدود ۸۰۰ هزار دلار قیمت داشت و چند صد هزار دلاری هم هزینه ی جمع آوری کریستال ها، ساخت وان و آماده سازی کف خانه ی اکلستون شد.

۹- دونالد ترامپ

jet set trump plane 06

دونالد ترامپ یک جت ۱۰۰ میلیون دلاری دارد که بسیاری از امکانات آن از طلا ساخته شده اند، مثل سینک دستشویی جت که روکشی از جنس طلا دارد.