game of thrones starbucks coffee cup mistake fb6

بعد از پدیدار شدن یک لیوان قهوه استارباکس در نمایی در آخرین اپیزود سریال «بازی تاج و تخت»، این کافی‌شاپ زنجیره‌ای بزرگ و شبکه HBO واکنش‌هایی طنزآمیز نشان دادند.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، تیزچشمی گروهی از علاقه‌مندان سریال «بازی تاج و تخت» در پیدا کردن یک گاف بزرگ در آخرین قسمت پخش شده این مجموعه، شبکه HBO را به واکنشی طنزآلود واداشت.

یکشنبه ۱۵ اردیبهشت قسمت چهارم از فصل آخر سریال محبوب «بازی تاج و تخت» روی آنتن رفت و داستان را به اوج لحظات پایانی خودش نزدیک کرد. در این بین اما یک گاف ناخواسته از سازندگان این قسمت موجب به راه افتادن موجی از شوخی میان کاربران اینترنت و هواداران این مجموعه شد. ماجرا به دقیقه ۱۷:۴۰ این اپیزود برمی‌گردد؛ جایی که در یک نما، لیوان قهوه‌ای از کمپانی معروف استارباکس روی میز ملکه اژدها نمایان شد. این اشتباه باعث شد هشتگ استارباکس به سرعت در شبکه‌های اجتماعی ترند شود و شوخی‌های بامزه‌ای به راه بیفتد.

یکی از اولین واکنش‌ها مربوط به برنی کالفیلد از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال بود که در یک گفتگوی رادیویی از مخاطبان عذرخواهی کرد. او البته قبل از پوزش خود به شوخی تصریح کرد که این نشان دهنده این است که سرزمین «وستروس» اولین جایی بود که استارباکس وجود داشته است. او همچنین از استارباکس بابت تبلیغ ناخواسته برند آنها درخواست پول کرد.

کمپانی استارباکس نیز در یک واکنش توییتری نوشت: ما از این شگفت زده‌ایم که ملکه چرا نوشیدنی اژدها را سفارش نداد.

اشاره این کمپانی به سری جدید نوشیدنی‌های خود با نام «اژدها» است که بدون آنکه از اساس به سریال ربطی داشته باشد، نامش در یک همزمانی جالب با این اشتباه به کاراکتر مادر اژدهایان مربوط شده است.

شبکه HBO نیز پس از گذشت یک روز به این ماجرا واکنش داد و در یک بیانیه مطبوعاتی طنز اعلام کرد: کافه لته‌ای که در اپیزود آخر نمایان شد یک اشتباه بود، ملکه دنریس دم‌نوش سفارش داده بودند.

با این حال به نظر می‌رسد بعد از اتفاقاتی که در آخرین اپیزود به وقوع پیوست، ملکه دنریس یا همان مادر اژدهایان به قهوه بیشتری برای بالا بردن تمرکز و گرفتن تخت آهنین از رقیب قدرتمند خود در پایتخت پادشاهی هفت قلمرو نیاز دارد.