فیلم «تاریخچه» به كارگردانی «جاش ترانک» با فروش ٥/٣ میلیون دلار صدرنشین سینماهای انگلیس شد.232424

فیلم «تاریخچه» محصول كمپانی فاكس در تعطیلات آخر هفته فروش ٥/٣ میلیون دلار را در سینماهای انگلیس به دست آورد تا در رتبه ی اول پرفروش ترین های این كشور بایستد.

فیلم «تاریخچه» كه بازیگرانی چون «دین دی هان»، «مایکل بی جردن»، «مایکل کلی» و «الکس راسلاین» در آن بازی می كنند، داستان سه دوست است که کارشان فیلم برداری از مکان های مرموز و ترسناک و سپس قرار دادن آنها بر روی وبلاگ شان است.

آنها یک روز برای فیلم برداری به یک انبار در مزرعه ای می روند، اما زمانی كه وارد انبار می شوند به طور اتفاقی داخل یك حفره می افتند و اتفاق باورنکردنی برای آنها روی می دهد. آنها به قدرت باور نکردنی دست پیدا می کنند که می تواند با ذهن خود اشیاء را تکان دهند، اما چندی بعد کنترل این قدرت از دست آنها خارج می شود و...

به گزارش اسكرین دیلی، فیلم «سفر به اعماق زمین ٢» ساخته ی «براد پیتون» با فروش ٢/١ میلیون پوند در رتبه ی دوم سینمای انگلیس قرار گرفت.

«برد پیتون» فیلم «سفر به اعماق زمین ٢» را با همكاری كمپانی برادران وارنر و كمپانی«نیولاین» ساخته است. این فیلم با نگاهی به رمان «ژول ورن» ساخته شده و داستان یک دانشمند علوم طبیعی به نام «اندرسون» است که در تلاش برای پیدا کردن برادر گمشده اش، به همراه برادرزاده خود در جست وجو در غارهای یک کوه موفق به کشف مکانی خارق العاده و خطرناک در اعماق زمین می شود.

قسمت اول «سفر به اعماق زمین» توسط «اریك برویگ» كارگردانی شد و فیلم نامه ی آن را نیز «مایكل ویس» بر اساس كتاب «سفر به اعماق زمین » به رشته تحریر درآورد.

فیلم «نسل ها» ساخته ی «الكساندر پاین» با ١/١ میلیون پوند فروش، رتبه ی سوم فروش در سینماهای انگلیس را كسب كرد.

«نسل ها» اقتباسی از رمان «كائوی هارت» است كه به زندگی یك وكیل با بازی «جرج كلونی» می پردازد. داستان این فیلم دربار ه ی یک خانواده ی خوشبخت است که با مرگ مادر همه این خوشبختی ها تغییر رنگ می دهد و حالا پدر خانواده (با بازی جورج کلونی) می بایست خلأ مادر را برای فرزندانش پر کند.ایسنا

ذره بین : بدون شرح!

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید