برد پیت

برد پیت در مصاحبه‌ای رسوایی جنسی تهیه‌کننده هالیوود را به اندازه قتل‌های مخوف خانواده منسون شوکه کننده خواند.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، برد پیت در مصاحبه‌ای با ساندی تایمز، قتل‌های خانواده منسون در سال ۱۹۶۹ را با رسوایی هاروی واینستین مقایسه کرده و رسوایی این تهیه کننده مشهور را نمونه مدرن این اتفاقات شوکه کننده دانسته است.

این مصاحبه با برد پیت و لئوناردو دی کاپریو ترتیب داده شده بود؛ قرار بود در این گفتگو درباره «روز و روزگاری در هالیوود» که در آن پنج قتل خانواده منسون از جمله قتل شارون تیت همسر باردار رومن پولانسکی و بازیگر سینما به تصویر کشیده شده، بحث شود.

برد پیت در این مصاحبه گفت: زمانی که پدر و مادر من این ماجرا تعریف می‌کردند، انگار که پایان این انقلاب ایده آل بود. والدین من هنوز هم هیپی هستند، اما این اتفاق پایان رویایشان بود. همانطور که کوئنتین تارانتینو (کارگردان روز و روزگاری در هالیوود) توضیح داد، در حالی این آرمانشهر را به تصویر کشیده که هنوز هم این اتفاق مثل لکه‌ای روی یک پارچه باقی مانده است. اتفاقی که بخش‌های تیره انسانیت را نشان و بسیاری از رویاهای پدر و مادران (از جمله اینکه چگونه می‌توان صلح و عشق را به مناطق دیگر جهان تزریق کرد) را پایان داد.

بعد از این موضوع ساندی تایمز از این بازیگر پرسید چه اتفاقی در دوره جدید به همان اندازه باعث لرزیدن هالیوود شده و برد پیت گفت: هاروی واینستین.

هاروی واینستین در سال ۲۰۱۷ به چندین مورد سوءاستفاده و تعرض جنسی متهم شده بود. نامزد و همسر سابق برد پیت، گوئینت پالترو و آنجلینا جولی در بین صد بازیگر زنی هستند که واینستین را را متهم کرده اند.

«روز و روزگاری در هالیوود» اولین فیلم تارانتینو محسوب می‌شود که بدون همکاری هاروی واینستین ساخته شده است. او در سال ۲۰۱۷ از همکاری مجدد با واینستین خودداری کرد و در مصاحبه با نیویورک تایمز اعلام کرد، به اندازه کافی از کارهایی که انجام داده مطلع است.


خواندن مقالات زیر پیشنهاد می شود :

بررسی اظهار نظرهای جنجالی زنان هالیوودی درباره چگونگی آزار و اذیت توسط هاروی واینستاین، تهیه کننده مشهور هالیوود

پرداخت هزینه هنگفت توسط هاروی واینستاین برای ساکت کردن شاکیان آزار جنسی!

ادعای جنجالی یک بازیگر جوان / جنیفر لارنس پس از رابطه با واینستاین توانسته اسکار بگیرد!

افشاگر رسوایی جنسی هاروی واینستاین، به پرداخت حق السکوت آزار جنسی متهم شد!

نخستین مصاحبه واینستاین درباره پرونده فساد اخلاقی اش / من یک بچه فقیر و یهودی و زشت بودم و برای اینکه به جایی برسم باید مبارزه می کردم!