مایکل داگلاس در حال حاضر برای اجرای یک کنسرت خصوصی ، برنامه ریزی می کند.65165163

مایکل داگلاس که در جدیدترین فیلم خود با نام "پشت شمعدانی " قرار است نقش یک نوازنده پیانوی بسیار مشهور با نام "لیبراچی "را بازی کند ، در یک کنسرت خصوصی مهارتهای خود در نواختن پیانو را به " سودربرگ " ، کارگردان فیلم جدیدش نشان خواهد داد .

مایکل داگلاس برای اینکه بتواند این نقش را بازی کند مدتی است که در حال آموختن نوازندگی پیانو است و به همین دلیل سودربرگ ، کارگردن این پروژه از این بازیگر با تجربه در خواست کرده است تا برای او پیانو بنوازد و به او نشان بدهد که در این مدت چقدر توانسته است در نواختن این ساز پیشرفت کند . سودربرگ چند مهمان منتخب را نیز به این کنسرت دعوت کرده است.

سودربرگ گفت:"مایکل تصمیم گرفته است تا کار خود را با برگزاری یک کنسرت خصوصی برای من آغاز کند.. او عاشقانه و دیوانه وار مشغول یادگیری پیانو است."

این فیلمساز در میان حرفهایش به این نکته اشاره کرد که داگلاس سالها بود که خیلی دلش می خواست نقش یک پیانیست مشهور و حرفه ای را بازی کند.

سودربرگ به هالیوود ریپورتر گفت:"در سال ۲۰۰۰ ، زمانیکه ما در حال فیلمبرداری پروژه " ترافیک" بودیم ، مایکل به من گفت خیلی دوست دارد نقش لیبراچی را بازی کند.

پرتال آفتاب

ذره بین : خدا قوت! امیدوارم بتونی خیلی زود یاد بگیری مردِ پیر!

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید