5247417679713535

کیت هرینگتون بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» برای بازی در یکی از نقش‌های ابر قهرمانی دنیای مارول وارد مذاکراتی با کوین فیگ رئیس کمپانی مارول شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، کیت هرینگتون بازیگر محبوب سریال «بازی تاج و تخت»، در حال مذاکره برای پیوستن به پروژه‌ای از دنیای سینمایی مارول است.

ما آخرین بار جان اسنو را دیدیم که بعد از کشته شدن دنریس تارگرین، به سمت شمال دیوار به جنگل می‌رود. اتفاقی که طرفداران «بازی تاج و تخت» خیلی از آن راضی نبودند و بسیاری از آنها از چگونگی پایان یافتن این سریال بزرگ کاملا عصبانی بودند.

این روزها ایفای نقش یک بازیگر معروف در دنیای مارول به هیچ عنوان برای کسی تعجب برانگیز نیست؛ چرا که بازیگران برنده اسکار مثل بری لارسون و ریچل وایس هم این کار را انجام داده‌اند.

اگرچه هنوز مشخص نیست که هرینگتون چه نقشی را ایفا می‌کند، اما مذاکراتی که با رئیس کمپانی مارول داشته خوب پیشرفته و او در مراحل پایانی امضای قرارداد است.

کیت هرینگتون طی گفت‌وگویی که با کوین فیگ رئیس کمپانی مارول داشته، قرار را اینگونه تعیین کرده‌اند که به او یک فیلم ابرقهرمانی اضافه شود. گفته می‌شود ممکن است تا پایان این هفته که مراسم D۲۳ کمپانی دیزنی برقرار است، نتیجه نهایی این توافق اعلام شود.

مارول انتخاب بازیگران خود برای فیلم‌های فاز چهارم را آغاز کرده است؛ فیلم‌هایی شامل «شانگ چی و افسانه ده حلقه»، «دکتر استرینج» و «ثور: عشق و تندباد». احتمالا ًهرینگتون در یکی از این فیلم‌ها یک نقش کلیدی را ایفا خواهد کرد.

مارول انتخاب بازیگران برای فیلم‌های فاز پنجم خود را آغاز نکرده، اما این احتمال وجود دارد که هرینگتون را برای این فیلم‌ها که برای سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ تنظیم شده‌اند، انتخاب کند. یکی از این فیلم‌ها «محافظان کهکشان ۳» است. البته به خاطر علاقه و فعالیت زیاد هرینگتون در سریال‌ها و شبکه‌های استریم و تلویزیونی، شاید یکی از نقش‌های برنامه‌های شبکه استریم دیزنی پلاس هم برای او در نظر گرفته شده باشد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

سوفی ترنر سوتی سریال « بازی تاج و تخت » را به گردن کیت هرینگتون انداخت!

کیت هرینگتون به دلیل مشکلات روحی ناشی از بازی در سریال « بازی تاج و تخت » به مرکز روان درمانی مراجعه کرد!

واکنش احساسی کیت هرینگتون و امیلیا کلارک به سکانس شوکه کننده « بازی تاج و تخت » + ویدئو