مارلون براندو

فاش شدن یک مکالمه قدیمی میان مارلون براندو بازیگر افسانه‌ای هالیوود و مایکل جکسون خواننده مشهور نشان می‌دهد که این دو چهره سرشناس درباره اتهام آزار جنسی کودکان به جکسون در اوایل دهه ۱۹۹۰ صحبت کرده بودند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، در جریان گفت‌وگوی براندو با دادستان‌های پرونده کودک آزاری مایکل جکسون در سال ۱۹۹۴، بازیگر سرشناس بخش‌هایی از مکالمه خود با جکسون در عمارت نورلند (متعلق به جکسون) را بازگو کرده بود.

این مکالمه در بخش پایانی پادکستی به نام «داستان‌های تلفنی: محاکمات مایکل جکسون» پخش شده است.

براندو در بخشی از مصاحبه خود با دادستان‌ها می‌گوید: «از او (مایکل جکسون) پرسیدم که آیا باکره است و او یک جورهایی فقط خندید.» و سپس تاکید می‌کند که این خواننده سرشناس از صحبت کردن آزادانه درباره زندگی جنسی خود خیلی شرمسار بود.

براندو سپس اشاره می‌کند که بابت اتهام آزار جنسی کودکان مایکل جکسون را سوال پیچ کرده و خواننده مشهور به گریه افتاده و گفته از پدرش متنفر بوده است.

بازیگر فقید «پدرخوانده» در بخش دیگر این مصاحبه می‌گوید: «با این رفتاری که در جریان بود، فکر کنم تقریبا منطقی باشد نتیجه گیری کنیم که او با بچه‌ها کارهایی کرده بود. برداشت من این بود که او نمی‌خواست جواب دهد چون از جواب دادن به من می‌ترسید.»

میکو پسر مارلون براندو در زمان مکالمه او با مایکل جکسون برای این خواننده کار می‌کرد و به همین دلیل پای براندو به عمارت جکسون رسیده بود.

مارلون براندو در سال ۲۰۰۴ درگذشت. مایکل جکسون هم در سال ۲۰۰۹ از دنیا رفت اما اتهامات آزار جنسی کودکان به او همچنان ادامه دارد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

مدونا به اتهامات جنسی علیه مایکل جکسون واکنش نشان داد

بازیگر مشهور زن هالیوود بابت دفاع از مایکل جکسون در برابر اتهامات عذرخواهی کرد!

دختر مایکل جکسون بعد از نمایش مستند آزار جنسی پدرش خودکشی کرد

در اقدامی عجیب، پخش موزیک های مایکل جکسون ممنوع شد!

اعترافات باورنکردنی کودک سرطانی درباره آزارهای جنسی « مایکل جکسون » + تصاویر