کیانو ریوز

کیانو ریوز وعده دارد که قسمت چهارم فیلم "ماتریکس" بسیار جذاب و جاه‌طلبانه باشد و طرفداران را به وجد بیاورد.

پس از آن که مشخص شد کیانو ریوز در قسمت چهارم ماتریکس بازی می‌کند، بسیاری از افراد برای تماشای این فیلم لحظه شماری می‌کنند. اکنون کیانو ریوز نیز در مصاحبه‌ای پرده از جذابیت‌های ویژه قسمت جدید برداشته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از انتخاب، بر اساس اطلاعاتی که از پیش داریم قرار است کیانو ریوز بار دیگر در قامت کاراکتر پیشین خود یعنی "نئو" وارد فیلم شود. اکنون وی در یک مصاحبه جدید درباره دنباله این مجموعه فیلم ها گفته است که فیلمنامه قسمت جدید را خوانده است و تماشاگران می‌توانند انتظار یک قسمت فوق العاده جذاب را داشته باشند.

ریوز در خصوص قسمت جدید می‌گوید که بسیار هیجان زده است و این قسمت جاه‌طلبانه و بسیار جذاب است درست همانطور که باید باشد.

این یک نقل قول بسیار جالب توجه است که می‌تواند توجه مخاطبان را به سمت خود معطوف کند. یکی از مهمترین انتظارات مخاطبان در خصوص قسمت چهارم، حجم جلوه‌های ویژه است. درواقع مخاطبان تمایل دارند در قسمت چهارم شاهد جلوه‌های ویژه قوی‌تری نسبت به قسمت‌های پیشین باشند.

در کنار جلوه‌های ویژه باید دید ترکیب بازیگران جدید ماتریکس چگونه خواهد بود. گرچه حضور ریوز قطعی شده و پیشبینی می‌شود بازیگرانی مثل کری آن ماوس نیز در این قسمت حضور داشته باشند. با توجه به گذشت دو دهه از قسمت نخست این مجموعه، تماشاگران و طرفداران ماتریکس انتظار یک قسمت چهارم بسیار قوی را دارند. باید دید اینگونه خواهد بود یا خیر.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

آیا آنجلینا جولی و کیانو ریوز رابطه ای عاشقانه را آغاز کرده اند؟!

رفتار خاص کیانو ریوز خبرساز شد / او هنگام عکس گرفتن با زنان بدن آنها را لمس نمی کند! + تصاویر

کیانو ریوز از سوی کمپانی فاکس در لیست سیاه قرار گرفت!

کیانو ریوز، ستاره ای که کمتر لبخند می زند و عادی تر از مردمان عادی زندگی می کند!

فیلم جدیدی لیلی امیرپور در غیاب کیانو ریوز و جیم کری در جشنواره ونیز به نمایش درآمد