یک بازیگر آمریکایی فیلم‌های مستهجن، تجربه رسیدن به آزادی جنسی (بی‌پروایی جنسی) در آمریکا را برای مردم ایران روایت می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایرنا، مستند داستانی «ایکسونامی» که خاطرات یک بازیگر فیلم‌های مستهجن است، ۲۰ آبان ماه در شهر‌های تهران (حوزه هنری)، مشهد و اصفهان به‌صورت همزمان اکران شد.

در این مستند، یک بازیگر آمریکایی فیلم‌های مستهجن تجربه رسیدن به آزادی جنسی (بی‌پروایی جنسی) در آمریکا را برای مردم ایران روایت می‌کند. همچنین این مستند جنبش‌ها و جنایات جنسی در ایالات متحده آمریکا را مورد بررسی قرار می‌دهد.

ساخت این مستند بیش از دو سال زمان برده است و نسخه اصلی آن ۱۱۵ دقیقه است که نسخه ۹۰ دقیقه‌ای آن به نمایش درخواهد آمد. این در حالی است که بسیاری از فیلم‌ها و کنسرت‌ها به دلیل فشار نهاد‌ها و افراد خاص در شهر مشهد امکان برگزاری و نمایش ندارند و سینما‌های حوزه هنری نیز در مواردی از اکران برخی فیلم‌ها خودداری می‌کنند.

یکی از خبرنگارانی که این مستند را دیده است در این‌باره نوشته: این فیلم به «تغییرات فرهنگی آمریکا از دوره انقلاب جنسی تا امروز» پرداخته و آن را با «تغییرات فرهنگی در ایران» تطبیق داده است.

 مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی

مستند ایکسونامی


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

تصاویری از اکران خصوصی سریال « کرگدن » با حضور بازیگران

نمایش « امشب اینجا » به دلیل مبتذل بودن توقیف شد! + تصاویر

تصاویری از حضور بازیگران و چهره های سینمایی در مراسم امحای « آثار مبتذل» / در این میان فیلمهای کاپولا هم وجود دارد!

فراستی به صادق زیباکلام : شما بی‌سواد، مبتذل و تقلیل‌گرا هستید!