jim.cav.2102120205

با اضافه شدن «جیمز کاویزل» بعنوان رئیس زندان به لیست بازیگران فیلم «مقبره» در کنار «سیلوستر استالونه» و «آرنولد شورازنگر»، این فیلم اکنون تبدیل به یک فیلم "بـلـاکـبـاسـتـر" شده است.
به گزارش مووی مگ به نقل از موو وب، این خبر توسط «مارک کنتون» تهیه کننده فیلم در برنامه تلویزیونی The Matthew Aaron Show  اعلام شده است.

وی درباره این تیم بازیگری این چنین توضیح می دهد : " این یک قرارداد بزرگ است، من همیشه می خواستم آرنولد و سیلوستر را در کنار هم ببینم. «بی مصـرف ها» عالی ست، ولی مانند فیلم «مخمصه 1995» بشدّت رزمی ست. مــا یک کارگردان بزرگ بنام «میکائیل هفستورم» در اختیار داریم و دیروز هم با «جیمز کاویزل» قراردادی به امضا رساندیم، تیم بازیگری فوق العاده ای تشکیل خواهد شد، به اعتقاد من، کار کردن با این بچه ها در کنار هم افتخار بزرگی ست."
داستان فیلم در مورد یک کارشناس امنیت بنام «ری برسلین» است که نفوذ ناپذیرترین زندان مردان را طراحی کرده، او وقتی بخاطر یک جنایت به همان زنـدان منتقل می شود، تلاش می کند تا از این زندان فرار کند.«آرنولد شورازنگر» نیز نقش یک زندانی بنام چرچ را ایفا می کند که به هم زندانی هایش کمک می کند تا انسانیت خود را زنده نگه دارند.
فیلمبرداری این فیلم که توسط «میکائیل هافستورم» کارگردانی می شود از بهار امسال در ایالت لوئیزیانا آغاز می شود.

«جیم کویزل» که این روزها درگیر سریال Person of Interest است، بر خلاف چند سال اخیر، با بازی در چند فیلم سال پر مشغله ای را پشت سر خواهد گذاشت.

مرتضی قنبری

ذره بین : « آرنولد » به زندانیان کمک می کند تا انسانیت خودشان را حفظ کنند! فکر کنم به عنوان کمدی ترین شخصیت سال انتخاب شود!

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید