برخی از زنان مشهور هالیوود ترسی از پیری ندارند و به بوتاکس و رفتن به زیر تیغ جراحی "نه" گفته‌اند.

عمل‌های زیبایی به قدری در میان سلبریتی‌ها رواج پیدا کرده است که این مسأله دیگر برایمان عادی شده. به همین خاطر جوان شدن چهره آن‌ها، خوش‌تراش شدن بینی‌شان و پر شدن لب‌هایشان دیگر تحت تأثیرمان قرار نمی‌دهد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، اما زنان هالیوودی هم وجود دارند که ترسی از پیری ندارند و به بوتاکس و رفتن به زیر تیغ جراحی "نه" گفته‌اند. در ادامه با تعدادی از زنان موفق و پا به سن گذاشته هالیوود آشنا خواهیم شد که هرگز هیچ عمل زیبایی نداشته‌اند.

شارون استون

شارون استون

استون هفته ای ۴ تا ۵ بار ورزش می کند و از کرم صورت استفاده می کند. این بازیگر در مصاحبه ای مدعی شد هرگز هیچ عمل زیبایی ای نداشته.
 

بروک شیلدز

بروک شیلدز

شیلدز اقرار کرده که بوتاکس را امتحان کرده اما از نتیجه ی آن راضی نبوده. این مدل اما اظهار کرده تصمیم ندارد زیر تیغ جراحی رود چون می ترسد دست آخر شبیه به شخصیت جوکر شود!
 

سلما هایک

سلما هایک

این بازیگر در مصاحبه های مختلفی اظهار کرده که هرگز جراحی زیبایی نکرده.

جودی فاستر

جودی فاستر

فاستر معتقد است جامعه ی مدرن زنان را وادار می سازد خود را مطابق استانداردهای مد و فشن تغییر دهند. این بازیگر مخالف عمل زیبایی است و از چین و چروک ها ترسی ندارد.
 

اما تامپسون

اما تامپسون

تامپسون به همراه کیت وینسلت و ریچل وایس، انجمن ضد جراحی زیبایی بریتانیا را پایه گذاری کرد. این بازیگر تزریق بوتاکس را «دیوانگی» می داند و انجام آن را به هیچ کسی توصیه نمی کند.
 

لورن هاتن

لورن هاتن

هاتن، مدل مشهور دهه ی ۷۰ میلادی، گفته به چین و چروک هایش افتخار می کند. لورن هاتن از دهه ی ۲۰ زندگی اش از روغن نارگیل استفاده می کند و آن را راز شادابی اش در سن بالا می داند.
 

جولیان مور

جولیان مور

مور ادعا کرده که پیری برایش مهم نیست. این بازیگر یوگا کار می کند و علاقه ی زیادی به ورزش های هوازی دارد.
 

مریل استریپ

مریل استریپ

استریپ همیشه مخالفت خود را با جراحی های زیبایی اعلام کرده. ظاهر او ثابت می کند که خانم ها به اصطلاح مثل قالی کرمان هستند و هر چه سن شان بالاتر می رود ظاهر بهتر و جاافتاده تری پیدا می کنند.
 

ژولیت بینوش

ژولیت بینوش

این بازیگر فرانسوی بارها علاقه ی زنان به بوتاکس و کاشت سینه را به باد تمسخر گرفته. تنها توصیه ی او برای برخورداری از یک ظاهر خوب، نوشیدن هر چه بیشتر آب است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

نیکول کیدمن رکورددار جراحی زیبایی شد!

بازیگران مردی که با انجام عمل جراحی زیبایی تغییر چشمگیری نسبت به گذشته یافتند! + تصاویر

اظهار نظر بازیگران مشهوری که تن به جراحی زیبایی داده اند + تصاویر

تغییر شکل کامل صورت اما تورمن پس از انجام عمل جراحی زیبایی

سلبریتی های مشهوری که به انجام عمل زیبایی اعتراف کرده اند! + تصاویر