اسکار 2020

ماهرشالا علی، اولیا کولمن، رجینا کینگ و رامی مالک برندگان اسکار بازیگری سال گذشته اسکار، جوایز امسال را اهدا می‌کنند.

به تازگی اعلام شد که ماهرشالا علی، اولیویا کلمن، رجینا کینگ و رامی مالک برندگان سال گذشته اسکار بازیگری، برای اهدای جوایز نود و دومین دوره جوایز آکادمی انتخاب شده اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران،استیفانی آلین و لینته تیلور از اعضای آکادمی در این باره می‌گویند: ما به سنت و رسم انتخاب برگزیدگان سال گذشته برای اهدای جایزه به دستاورد‌های همکارانشان در صنعت سینما علاقه داریم و برای خوشامدگویی به این چهار استعداد بزرگ هیجان زده هستیم.

پیش از این اعلام شده بود که این مراسم برای دومین سال متوالی بدون مجری برگزار می‌شود. کار بروک، رئیس بخش سرگرمی شبکه‌ای بی سی گفته بود: بگذارید این را تایید کنم، با تصمیم مشترک ما و آکادمی اسکار، جوایز امسال بدون مجری و میزبان برگزار می‌شود.

فیلم سینمایی "جوکر" بیشترین نامزدی اسکار امسال را با حضور در ۱۱ بخش رقم زده است. این فیلم به کارگردانی تاد فیلیپس به همراه فیلم‌های "۱۹۱۷"، "فورد در برابر فراری"، "مرد ایرلندی"، "خرگوش جوجو"، "زنان کوچک"، "داستان ازدواج"، "روز و روزگاری در هالیوود" و "انگل" در بخش بهترین فیلم رقابت خواهد کرد.

"مرد ایرلندی"، "۱۹۱۷" و "روز و روزگاری در هالیوود" هر کدام در ۱۰ رشته نامزد دریافت جایزه هستند و این در حالی است که "خرگوش جوجو"، "زنان کوچک"، "داستان ازدواج" و "انگل" در ۶ بخش حضور خواهند داشت.

اسکار ۲۰۲۰ در روز ۹ فوریه (بامداد ۲۱ بهمن) در سالن دالبی تیه‌تر هالیوود برگزار می‌شود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 بازیگر مشهوری که از انجام بدلکاری وحشت دارند! + تصاویر ( بخش اول )

10 بازیگر مشهوری که از انجام بدلکاری وحشت دارند! + تصاویر ( بخش دوم )

عادت های عجیب خواب چهره های مشهور جهان! + تصاویر

معرفی پرهزینه ترین سریالهای تلویزیونی شبکه نتفلیکس + تصاویر

بازیگران مشهوری که کودکانی را به فرزند خواندگی پذیرفته اند + تصاویر