فصل سوم Dark

کمپانی نتفلیکس با انتشار تیزری از سریال «تاریک» به پیشواز پخش فصل سوم این مجموعه رازآلود رفت.

کمپانی نتفلیکس سه‌شنبه ۲۶ می با انتشار تریلری اشتیاق بینندگان منتظر فصل سوم درام آلمانی و پربیننده خود یعنی «تاریک – Dark» را تازه کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، بر این اساس اعلام این کمپانی، فصل سوم این مجموعه فراطبیعی روز ۲۷ ماه جون خواهد بود، یعنی درست تاریخی که در داستان سریال از آن به عنوان روز آخرالزمان یاد می‌شود.

یانتیه فریز و باران بو اودار، سازندگان مجموعه «تاریک» سال گذشته با لحنی شبیه داستان خود گفته بودند ما برای سوالات بینندگان این مجموعه و حل شدن گره سریال، پاسخ‌ها را آماده کرده‌ایم. دوری از این شخصیت‌ها که با آنها بسیار اخت گرفته‌ایم سخت است، اما شروع همان پایان است و پایان همان شروع.

در تریلر منتشر شده بینندگان شاهد شخصیت‌های محوری داستان هستند؛ جوناس، مارتا، بارتوش و سوالات و چالش‌هایی که با آن‌ها مواجه هستند. این تریلر همچنین روی سوالاتی درباره سرنوشت و جبر و اختیار تمرکز می‌کند. در جایی از آن جوناس سوال می‌پرسد من برای چی اینجا هستم و به بینندگان یادآوری می‌شود که هر آن چه در زندگی رخ می‌دهد مجموعه‌ای از چرخه‌ها است.

«تاریک» اولین سریال نتفلیکس است که به زبان آلمانی ساخته شده و داستان آن درباره گم شدن مرموز چند کودک است که باعث به چالش کشیده شدن دیگر شخصیت‌های مجموعه و رفت و آمد آن‌ها بین زمان‌های گوناگون می‌شود.

فصل اول این سریال در ۱۰ قسمت یک ساعته در ۱ دسامبر ۲۰۱۷ توسط نتفلیکس منتشر شد و با استقبال بسیار خوب منتقدان و تماشاگران همراه شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

فیلم های ترسناک فضایی که باید ببینید! + تصاویر

6 فیلم فلسفی که نگاه شما به زندگی را به چالش می کشد! + تصاویر

10 سفر وحشتناک سینمایی به دریا + تصاویر