جک جانسون سرکش بوکس

سریال "سرکش" داستان زندگی "جک جانسون" را به عنوان اولین قهرمان بوکس سنگین وزن سیاه‌پوست جهان بازگو می‌کند.

شبکه‌ی HBO در حال توسعه‌ی یک مینی‌سریال شش اپیزودی به نام "سرکش" (Unruly) در مورد "جک جانسون" ستاره‌ی بوکس با بازی "ماهرشالا علی" بازیگر برنده‌ی اسکار است. "تام هنکس" با کمپانی "پلی‌تون" یکی از تهیه‌کنندگان پروژه است و نویسندگی آن به "دامینیک موریسو" سپرده شده تا از مستند "سیاهی فراموش‌نشدنی" که از شبکه‌ی PBS روی ایر رفته اقتباس کند. "کن برنز" نیز کارگردان مینی‌سریال خواهد بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از ۳۰نما، علی در طول سال‌های اخیر بارها اظهار کرده بود که بازی در نقش "جک جانسون" یکی از نقش‌های رؤیایی اوست. او در سال ۲۰۰۰ در تئاتر "امید سفید بزرگ" نقش این ورزشکار را بازی کرده بود.

سریال "سرکش" داستان زندگی "جک جانسون" را به عنوان اولین قهرمان بوکس سنگین وزن سیاه‌پوست جهان بازگو می‌کند. سریال رسیدن ورزشکار به قهرمانی و بهایی که برای رنگ پوستش پرداخت و آغازگر جنبشی برای نسل‌های آینده بود را به تصویر می‌کشد. علی با کمپانی "نو واندر" تهیه‌کننده‌ی اجرایی این پروژه خواهد بود. "بو ویلیمون" نیز یکی دیگر از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال در کنار "استیون شرشیان" است.

جکسون با نام مستعار "غول گالوستون" در اوج دوران تبعضی نژادی، پس از مبارزه با "جیمز جی. جفریز" در سال ۱۹۱۰ که "مبارزه‌ی قرن" نامیده می‌شد، به اولین قهرمان سیاه‌پوست و سنگین وزن بوکس در دنیا تبدیل شد.

این سریال دومین پروژه‌ی "ماهرشالا علی" در شبکه‌ی HBO پس از مستند "ما رؤیایی داریم" (We Have a Dream) به کارگردانی "ایمی شاتز" خواهد بود که توسط کمپانی "نو واندر" تولید می‌شود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

اقدام عجیب خواننده مشهور / جاستین بیبر، تام کروز را به مبارزه بوکس دعوت کرد!

ادوارد نورتون پس از 20 سال از دلایش شکست « باشگاه مشت زنی » گفت

10 فیلم برتر غیرانگلیسی زبان سال 2019 که حتما باید ببینید! + تصاویر ( بخش اول )

10 فیلم برتر غیرانگلیسی زبان سال 2019 که حتما باید ببینید! + تصاویر ( بخش دوم )