شارلیز ترون

شخصیت «فیوریوسا» در «مکس دیوانه» به سینما بازخواهد گشت، اما ترون نقش او را بازی نمی‌کند.

«جورج میلر» کارگردان «مکس دیوانه: جاده‌ی خشم» در ماه می تأیید کرد که اسپین‌آفی برای شخصیت «فیوریوسا» در این فیلم در حال توسعه دارد، اما بازیگری که این نقش را به یکی از به‌یادماندنی‌ترین قهرمانان زن فیلم‌های اکشن تبدیل کرد بازنخواهد گشت. «شارلیز ترون» به این علت از پروژه کنار گذاشته شد که فیلم بر روی نسخه‌ی جوان‌تر شخصیت متمرکز است. میلر پیش‌تر گفته بود که از تکنولوژی کاهش سن برای ترون استفاده نخواهد کرد. اما سؤال این است که ترون چه احساسی در مورد کناره گذاشته شدنش دارد؟

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، ترون به تازگی در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» درباره‌ی پیش‌درآمد «مکس دیوانه» گفته است: «هضم این مسئله دشوار بود. ببینید، من کاملاً برای جورج احترام قائلم، حتی شاید پس از تولید فیلم بیشتر از قبل. او استاد فیلمسازی است، و من برای او آرزوی بهترین‌ها را دارم.»

ترون اضافه می‌کند: «بله، کمی غم‌انگیز است، بدون تردید. عاشق آن شخصیت بودم، و خوشحالم که سهم کوچکی در خلق آن داشتم. شخصیتی خواهد بود که تا ابد به آن می‌اندیشم و با علاقه در موردش تأمل می‌کنم. بدیهی است که دوست دارم داستانش ادامه پیدا کند و اگر [میلر] احساس می‌کند که باید به این شکل ادامه‌اش دهد به او اعتماد می‌کنم.»

در ماه مارس گزارش شد که میلر با «آنیا تیلور-جوی» ستاره‌ی فیلم «ساحره» برای این نقش وارد مذاکره شده اما هنوز گزینه‌ی نهایی معرفی نشده است. میلر در ماه می گفته بود که ابتدا قصد داشته با استفاده از فناوری رایانه‌ای کاهش سنی که در فیلم «ایرلندی»  «مارتین اسکورسیزی» به کار گرفته شد، ترون را جوان‌تر کند اما در نهایت از این کار صرف نظر کرد.

میلر می‌گوید: «تا مدت‌ها فکر می‌کردم که می‌توانیم از فناوری رایانه‌ای کاهش سن بر روی شارلیز استفاده کنیم اما فکر نمی‌کنم که هنوز  پیشرفت‌های لازم صورت گرفته باشد. علی‌رغم تلاش‌های شجاعانه‌ی فیلم «ایرلندی»، فکر می‌کنم هنوز راه زیادی باقی مانده. همه می‌کوشند مشکلاتش را مرتفع کنند، به ویژه طراحان ژاپنی بازی‌های ویدیویی، اما هنوز راه زیادی باقی‌ست.»

ترون به زودی فیلم «گارد کهن» را در نت‌فلیکس خواهد داشت. این فیلم ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر ماه ۱۳۹۹) منتشر می‌شود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

نگاهی به زندگی شارلیز ترون / زندگیِ تلخ یکی از زیباترین بازیگران هالیوود

تصویری از شارلیز ترون در راهپیمایی علیه دونالد ترامپ

اولین تصویر از شارلیز ترون و نوزاد جدیدش