نایا ریورا

‌ نایا ریورا، بازیگر هالیوود از دیروز ناپدید شده و پلیس گمان میکند او در دریاچه نزدیک خانه‌اش غرق شده باشد!

پلیس کالیفرنیا در جستجوی نایا ریورا، بازیگر و خواننده ۳۳ ساله آمریکایی است که همراه پسر ۴ ساله‌ش برای قایق‌سواری به دریاچه پیرو در کالیفرنیا رفته بود و هنوز خبری از او نیست. ریورا روز چهارشنبه یک قایق اجاره کرد و همراه پسرش به دریاچه‌ای رفت که در جنوب ایالت کالیفرنیا، ۹۰ کیلومتری شمال غربی لس‌آنجلس واقع شده است.

 پلیس دریاچه پیرو چند ساعت بعد پسر ریورا را در حالی که جلیقه نجات پوشیده و خواب بود تنها در قایق پیدا کرد اما از ستاره سریال «گِلی» تنها جلیقه نجاتش و یک کارت شناسایی در قایق باقی مانده بود. جستجوگران معتقدند ممکن است ریورا به داخل دریاچه افتاده و غرق شده باشد.

نیروهای پلیس کالیفرنیا عصر چهارشنبه با قایق و هلی‌کوپتر در دریاچه گشت زدند تا بلکه نشانی از بازیگر آمریکایی پیدا کنند اما به تاریکی شب خوردند و قرار شد جستجوها صبح امروز پنجشنبه از سر گرفته شود.

نایا ریورا بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ در شوی کمدی موزیکال «گلی» به نقش سانتانا ظاهر شد و در مجموع در ۱۱۳ قسمت از این سریال بازی کرد و همان زمان با مارک سالینگ، همبازی خود قرار ازدواج گذاشت اما سالینگ در ۲۰۱۸ پس از متهم شدن در یک پرونده فساد اخلاقی خودش را کشت.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

حقایق جنجالی جدید درباره مرگ مرلین مونرو / او نمی خواست فرزندش از کندی را سقط کند!

مرگ مرموز بازیگر « پسران آنارشی » در منزلش

آرزوی کودک استرالیایی برای مرگ خود با واکنش گسترده هالیوود مواجه شد + ویدئو

یک کارآگاه خصوصی راز مرگ مرلین مونرو را اعلام کرد!