در تاریخ هالیوود ستاره های مرد همواره دل میلیون ها مخاطب و طرفدار خود را در سراسر جهان به تسخیر درآورده اند. با این وجود وقتی که پای عشق در دنیای واقعی به میان می آید برخی از این ستاره ها هنوز نتوانسته نیمه گمشده خود را پیدا کنند. در حالی که بسیاری از این سلبریتی های مرد از سبک زندگی مجردی خود لذت برده و باعث شده اند برخی به این باور برسند که این سلبریتی ها از پیدا کردن نیمه گمشده خود ناامید شده اند. ناگفته نماند که برخی از این مردان ظاهراً به ازدواج و رابطه طولانی مدت با جنس مخالف نیز اعتقادی ندارند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از مردان مجرد هالیوود که دست نیافتنی هستند و تاکنون ازدواج نکرده اند آشنا کنیم.

۱- جان کیوزاک

۱- جان کیوزاک

جان کیوزاککه در سال ۱۹۸۹ در فیلم درام و ماندگار Say Anything نقش شخصیت عاشق و دوست داشتنی لوید را بازی می کرد تاکنون ازدواج نکرده است. اگر چه این بازیگر قبلاً با برخی از زیباترین زنان هالیوود مانند جنیفر لاو هویت و اما تورمن رابطه داشته اما کیوزاک ۵۴ ساله از سال ۲۰۱۱ در مورد روابط شخصی و عاشقانه خود کاملاً رازدار بوده است. در مصاحبه ای با مجله الی در سال ۲۰۰۹، وقتی از کیوزاک خواسته شد تا علت هرگز ازدواج نکردنش را در تنها ۵ کلمه یا کمتر بیان کند پاسخ وی چنین بود: «می توانم این کار را در هفت کلمه انجام دهم: جامعه به من نمی‌گوید چکار باید بکنم».

۲- جان هام

۲- جان هام

جان هام را به عنوان ستاره رویاپرداز سریال Mad Men می شناسند اما هام هرگز ازدواج نکرده است. این بازیگر در سال ۲۰۱۵ و بعد از نزدیک به ۱۸ سال رابطه مشترک از جنیفر وستفلت، بازیگر، نویسنده و کارگردانی که شریک زندگی و نامزدش بود جدا شد. با وجود اینکه برخی از ستارگان مرد هالیوود مجردی را بسیار می پسندند اما به نظر می رسد که هام بعد از تنها شدن احساس سرگردانی و درماندگی می کند. این ستاره ۴۹ ساله در مصاحبه ای با InStyle در مورد جدایی خود از نامزد ۵۰ ساله سابقش چنین گفت: «تنها شدن بعد از با هم بودن برای مدتی طولانی بسیار سخت است. واقعاً سخت است. خیلی بد است». بعد از مدتی گفته می شود که ستاره فیلم Baby Driver با لیندسی شوکاس تهیه کننده شو تلویزیونی Saturday Night Live وارد رابطه شده است، زنی که قبل از هام با بن افلک نامزد بود. اما در ماه ژوئن یو اس ویکلی مدعی شد که هام با آنا اوسلوا همبازی اش در سریال Mad Men وارد رابطه شده است.

105048197 Michael B Jordan.1910x222

۳- مایکل بی جوردن

ستاره فیلم Black Panther هرگز ازدواج نکرده و حتی روابط عاشقانه بزرگ و قابل توجهی نداشته است. اگر چه برخی از رابطه او با همبازی اش در این فیلم لوپیتا نیونگو صحبت کرده اند اما برخی رسانه ها این خبر را شایعه دانسته اند. با این وجود مایکل بی جوردنِ مجرد نمی خواهد که برای همیشه عزب باقی بماند. در مصاحبه با Essence جوردن گفته است: «یکی از بزرگ ترین ترس ها من این است که زندگی ام را در تنهایی به پایان برسانم. و چیزی که پدر و مادرم دارند را نداشته باشم زیرا دوران بسیار متفاوت بوده و اوضاع من… نمی خواهم کارم را کمتر کنم، می فهمید؟ پس هر چه بیشتر کار می کنم بیشتر دیده شده و مشهور می شوید… بیشتر به دنبال شما خواهند بود و [شما انتخاب های واقعی کمتری خواهید داشت]».

۴- لئوناردو دی کاپریو

۴- لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو از زمانی که نقش جک داوسون با آن موهای طلایی لخت در فیلم Titanic را بازی کرد بسیاری از ما را شیفته خود ساخت اما این بازیگر مجرد هرگز نتوانسته عشق واقعی خود را پیدا کند. دی کاپریو به خاطر روابطش با مدل های متعدد جوان تر از خود شناخته می شود و حتی پیش از ازدواج ژیزل بوندشن با تام بریدی با این سوپرمدل بسیار مشهور وارد رابطه شده بود. او به خاطر رویه رابطه برقرار کردن با زنان کوچک تر از خود مورد انتقاد قرار گرفته است اما این موضوع باعث نشده که دی کاپریو در سن ۴۵ سالگی با کامیلا مورونه ۲۳ ساله نامزد شود. با این وجود گفته می شود که رابطه عشقی اخیر دی کاپریو بسیار جدی تر از روابط عاشقانه قبلی اوست و ممکن است به ازدواج ختم شود.

۵- اوون ویلسون

۵- اوون ویلسون

اوون ویلسون ستاره ۵۱ ساله فیلم Wedding Crashers هنگامی که مربی سابقش هنوز شوهر داشت با او وارد رابطه شده و از او صاحب فرزند نیز شد. هر چند مربی شخصی سابق او در آن زمان جدا از همسرش زندگی می کرد اما هنوز به طور رسمی از وی طلاق نگرفته بود. ویلسون، همچنین، یک پسربچه ۸ ساله به نام رابرت فورد با نامزد سابقش جید دول و یک دختر یک ساله به نام لیلا نیز از رابطه با نامزد دیگرش وارونی وونگسویراتس دارد.

۶- زک افرون

۶- زک افرون

بزرگ ترین رابطه عاشقانه زک افرون تاکنون با ونسا هاجنز و مربوط به زمانی است که این دو در فیلم High School Musical همبازی بودند. این دو در سال ۲۰۱۰ از هم جدا شده و از آن زمان به بعد اگر چه شایعات زیادی در مورد رابطه افرون با زنان دیگر مطرح شده اما هیچکدام تایید نشده بود. اکنون اما خبر می رسد که این بازیگر ۳۲ ساله با هالستون سیج، بازیگر ۲۷ ساله نامزد کرده هر چند هر دو در مورد رابطه شان بسیار محتاط هستند.

۷- کیانو ریوز

۷- کیانو ریوز

کیانو ریوز وقتی که به طور ضمنی رابطه خود با نقاشی به نام الکساندرا گرانت را تایید کرد به تیتر اصلی بسیاری از رسانه ها تبدیل شد زیرا ریوز دهه ها بود وارد رابطه جدی با کسی نمی شد. این بازیگر ۵۵ ساله در مورد روابط شخصی خود بسیار خوددار بوده و تاکنون ازدواج نکرده است. اگر چه گفته می شود که او و وینونا رایدر در جریان فیلم Dracula به شکل مخفیانه ازدواج کرده بودند اما هم ریوز و هم رایدر این موضوع را رد کرده و هرگز ازدواجشان در این فیلم را قانونی و رسمی ندانسته اند. ریوز اکنون از رابطه خود با گرانت ۴۷ ساله اهل لس آنجلس پرده برداشته اگر چه گفته می شود این دو سال هاست که با هم رابطه دارند.

۸- جیمی فاکس

۸- جیمی فاکس

جیمی فاکس تاکنون هرگز ازدواج نکرده اما رابطه اخیر او با کیتی هولمز شش سال دوام آورد تا اینکه سال گذشته از هم جدا شدند. در سال ۲۰۱۶ یک حلقه الماس در انگشت هولمز و یک دستبند طلایی در دست فاکس دیده شد که باعث شد برخی آن را نشانه ازدواج این دو بدانند. اما فاکس همان روزها در مصاحبه با مجله People اعلام کرد که او و هولمز نه نامزد کرده اند و نه قصد ازدواج با هم را دارند. در سال ۲۰۱۹، فاکس و هولمز از یکدیگر جدا شدند و اکنون خبر می رسد که فاکس با مدلی به نام دانا کاپریو وارد رابطه شده است.

۹- مت دیلون

۹- مت دیلون

مت دیلون، بازیگر ۵۶ ساله هالیوود رابطه با ستارگان زن بزرگی مانند کامرون دیاز، هیثر گراهام و بروک شیلدز را در کارنامه دارد. با این وجود وی هرگز ازدواج نکرده و اکنون پنج سال است با روبرتا مسترومیشل زندگی می کند. اگر چه در سال ۲۰۱۷ شایعاتی در مورد نامزدی این دو به گوش می رسد اما تاکنون هیچ صحبتی از ازدواج بین این دو صورت نگرفته است.

۱۰- جیک جیلنهال

۱۰- جیک جیلنهال

جیلنهال ۳۹ ساله روابط بسیار مشهوری با کریستن دانست، ناتالی پورتمن، ریس ویثرسپون و حتی تیلور سویفت ملکه روابط کوتاه مدت داشته است. با این وجود جیلنهال ترجیح داده همواره در مورد روابط شخصی اش سکوت کند. او در مصاحبه سال ۲۰۱۵ خود با هاوارد استرن در مورد علت ازدواج نکردن با نامزدهای سابق خود چنین گفت: «فکر می کنم شاید می ترسم. زنان زیبای بسیاری وجود دارند، فرصت های بسیاری نیز پیش می آید اما همزمان فکر می کنم که اگر فرد مناسب را پیدا کنید [باید ازدواج کنید]، من به تک همسری اعتقاد دارم. به نظر من وقتی با یک نفر مناسب آشنا می شوید همه چیز درست بوده و شما همانجا [با او] خواهید ماند». جیلنهال اخیراً با یک مدل فرانسوی ۲۴ ساله به نام جین کادیو وارد رابطه شده است.

 ۱۱- رابرت پتینسون

۱۱- رابرت پتینسون

رابرت پتینسون در طول سال های فعالیت خود در سینما و تلویزیون روابط عاشقانه پرفراز و نشیبی را تجربه کرده است. در حالی که رابطه او با کریستن استوارت، همبازی او در مجموعه Twilight بارها و بارها خبرساز شد اما او مدتی نیز با خواننده ای به نام FKA Twigs نامزد شده بود که در نهایت در سال ۲۰۱۷ به جدایی انجامید. در مصاحبه ای با ساندی تایمز، پتینسون در مورد علت مخفی نگه داشتن روابط شخصی خود چنین گفته است: «اگر به مردم اجازه ورود [به روابط شخصی] خود را بدهید، ارزش عشق را از بین خواهد برد. اگر غریبه ای در خیابان از شما در مورد رابطه عاشقانه تان سوال کرد به چشم یک بی احترامی بزرگ به آن نگاه خواهید کرد. اگر یک دیوار بسازید نتیجه بهتری خواهید گرفت. نمی توانم درک کنم چطور ممکن است که کسی در خیابان می تواند دست های دیگری را بگیرد و راه برود و وقتی من اینکار را می کنم و صدها نفر از من عکس می گیرند نیز همین موضوع صادق است». رابرت پتینسون ۳۴ ساله اکنون با مدلی به نام سوکی واترهوس وارد رابطه شده است.

۱۲- رامی مالک

۱۲- رامی مالک

اگر چه رامی مالک ۳۹ ساله که سال گذشته برنده جایزه اسکار شد هنوز ازدواج نکرده اما همه می دانند که وی از سال ۲۰۱۸ با لوسی بوینتون، همبازی خود در فیلم Bohemian Rhapsody وارد رابطه شده است.

۱۳- کریس ایوانز

۱۳- کریس ایوانز

علیرغم داشتن چندین رابطه جدی، ایوانز ۳۹ ساله هرگز ازدواج نکرده است. او در دهه ۲۰۰۰ رابطه طولانی مدتی با جسیکا بیل داشت و رابطه پرفراز و نشیب او با جنسی اسلیت بارها خبرساز شده است. این دو آخرین بار در مارس ۲۰۱۸ و برای بار دوم از جدایی خود خبر دادند. از آن زمان به بعد، ایوانز در ملاء عام با هیچ زن دیگری دیده نشده است.

۱۴- کریس پاین

۱۴- کریس پاین

در گذشته خبرهایی در مورد رابطه کریس پاین ۳۴ ساله با الیویا مان و دومینیک پیک شنیده می شد. وقتی او و پیک در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند ظاهرا پاین در مصاحبه ای گفته بود: «در کسب و کار ما بسیار سخت است که چیزی را تداوم بخشید. برای من، در حال حاضر، بسیار دشوار خواهد بود». پاین که هیچگاه با کسی اعلام نامزدی یا ازدواج نکرده، اخیراً با آنابل والیس بازیگر ۳۵ ساله بریتانیایی وارد رابطه شده است.

۱۵- چیوتل اجیوفور

۱۵- چیوتل اجیوفور

گفته می شود که چیوتل اجیوفور بعد از جدایی از نامزدش ساری مرسر در سال ۲۰۱۵، با مدلی به نام فرانسس ایترنیر وارد رابطه شده است. وقتی روزنامه گاردین در سال ۲۰۱۵ از اجیوفور ۴۳ ساله پرسید که آیا او خود را یک مرد تنها و مجرد می داند، پاسخ وی چنین بود: «بله، اینطور فکر می کنم. من از بودن با دیگران لذت می برم. اما اخیراً حس می کنم که مستقل هستم، بله… فکر می کنم همیشه اینطور بوده ام. فکر نمی کنم همیشه به بودن در کنار دیگران نیاز داشته ام، تا احساس خوبی داشته باشم یا احساس دسترسی داشتن به جهان را بکنم».

۱۶- رایان گاسلینگ

۱۶- رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ وقتی در کنار ریچل مک آدامز در فیلم The Notebook ظاهر شد دل بسیاری را برد. در حالی که  این ستاره هالیوودی سال هاست با ایوا مندز زندگی می کند و با هم صاحب دو بچه شده اند، اما این دو هرگز با هم پیمان ازدواج نبسته اند. زندگی گاسلینگ و مندز بسیار حفاظت شده و خصوصی است و به ندرت جزییات مربوط به زندگی و رابطه خود را رسانه ای می کنند. اگر چه برخی رسانه ها گفته اند که این دو در خفا با هم ازدواج کرده اند اما این شایعات تاکنون تایید نشده است.

۱۷- متیو پری

۱۷- متیو پری

متیو پری بعد از بازی در سریال Friends در نقش چندلر بینگ به سرعت مشهور شد اما ظاهراً او تاکنون نتوانسته مونیکای خود در دنیای واقعی را پیدا کند. پری در اواخر دهه ۹۰ با جولیا رابرتز و یاسمین بلیث برای مدت هایی کوتاه وارد رابطه شد و از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲ نیز به مدت ۶ سال با لیزی کاپلان زندگی می کرد. این بازیگر ۵۰ ساله بعد از آن با ریچل دان وارد رابطه شده و اخیراً نیز به رابطه دو ساله خود با مالی هورویتز پایان داده است.

۱۸- شمار مور

۱۸- شمار مور

در سال های اخیر شایعاتی در مورد رابطه شمار مور با آنابل آکوستا بازیگر سریال Quantico و شاونا گوردون بازیگر حرفه ای فوتبال شنیده شده است. این بازیگر ۵۰ ساله که یکی از محبوب ترین بازیگران سریال های تلویزیونی است ظاهراً در حال حاضر مجرد بوده و تنها زندگی می کند. مور اما دوست ندارد همیشه مجرد بماند و در این مورد به TVLine چنین گفته است: «من به تعادل در زندگی ام نیاز دارم. کاری که برای گذران زندگی می کنم را دوست دارم. از اکشن تا کات آن را دوست دارم اما همچنین می خواهم که سگ هایم را به پیاده روی ببرم، سفر بروم، ازدواج کنم و بچه داشته باشم. من تعادل می خواهم و رسیدن به آن با برنامه کاری که ما داریم دشوار است».

۱۹- جان کوربت

۱۹- جان کوربت

جان کوربت بازیگر سریال Sex and the City برخلاف شخصیتش در این سریال، در دنیای واقعی هنوز ازدواج نکرده است. این بازیگر ۵۹ ساله با بو درک به مدت ۱۸ سال زندگی می کرد بدون اینکه برنامه ای برای ازدواج رسمی با او داشته باشد. درک در یک مصاحبه با فاکس نیوز گفته است: «نمی دانم که اصلاً ازدواج کنیم یا نه… ازدواج، نمی دانم. بامزه است. برای ما ضروری نیست. ما عشقمان را ثابت نمی کنیم، ما نسلی جدید را با نزدیک کردن خانواده ها به هم شروع نمی کنیم».


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 کارگردان برترین تاریخ سینما را بشناسید! + تصاویر

نویسنده هایی که از اقتباس های سینمایی از آثارشان متنفر بودند! + تصاویر

10 فیلم برتر ژانر وسترن که مورد بی توجهی قرار گرفتند! + تصاویر