رزیدنت اویل

نت‌ فلیکس امروز (۲۷ آگست) تأیید کرد که در حال توسعه‌ی یک سریال لایو-اکشن برای «رزیدنت ایول»  است. «اندرو دب» یکی از نویسندگان سریال «فراطبیعی»  شورانر سریال و «برونون هیوز» کارگردان دو اپیزود اول آن خواهد بود. فصل اول سریال در قالب هشت اپیزود ساخته خواهد شد. نت‌فلیکس علاوه بر این اولین جزئیات از داستان سریال را هم فاش و اعلام کرده که روایت در دو خط زمانی مختلف روی می‌دهد.

«اندرو دب» شورانر/تهیه‌کننده‌ی اجرایی/نویسنده‌ی سریال می‌گوید: ««رزیدنت ایول» محبوب‌ترین بازی من است. به‌شدت هیجان‌زده‌ام تا فصل جدیدی از این داستان شگفت‌انگیز را بازگو کنم و اولین سریال «رزیدنت اویل» را تقدیم مشترکین نت‌فلیکس در سراسر دنیا کنم.‍ برای تمامی هواداران «رزیدنت ایول» از جمله آن‌هایی که برای اولین بار به ما می‌پیوندند، سریال با بسیاری از دوستان قدیمی کامل خواهد شد، و چیزهایی (چیزهایی تشنه‌به‌خون و مجنون) که مخاطبین هرگز ندیده‌اند.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، در خط زمانی اول، جید و بیلی وسکر خواهران چهارده ساله به شهر صنعتی راکون سیتی می‌روند و دوران نوجوانی خود را در آنجا سپری می‌کنند. اما هرچه بیشتر در این شهر می‌مانند بیشتر متوجه می‌شوند که آنگونه که به نظر می‌رسد نیست و اینکه شاید پدرشان اسرار شومی در سینه داشته باشد. اسراری که شاید دنیا را به تباهی بکشاند.

در خط زمانی دوم، که در بیش از یک دهه آینده روی می‌دهد، کمتر از پانزده میلیون انسان بر روی زمین باقی مانده‌اند و بیش از شش میلیارد هیولا – انسان‌ها و جانورانی که به تی-ویروس مبتلا شده‌اند. جید که اکنون سی ساله شده، در «دنیای جدید» برای بقا تلاش می‌کند، در حالی که خاطراتش از گذشته – در مورد خواهر و پدر و خودش – دست از سرش برنمی‌دارد.

تاریخ پخش سریال «رزیدنت ایول» نت‌فلیکس در حال حاضر مشخص نیست، اما شبکه می‌گوید در قالب هشت اپیزود یک ساعته سخته خواهد شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

بهترین فیلمهای اکشن در سال 2020 + تصاویر

10 فیلم اکشن جذابی که هرگز نباید بازسازی شوند! + تصاویر

12 فیلم اکشن جذابی که در سال 2020 منتظرشان هستیم! + تصاویر