تام هاردی جیمز باند

در کنار تام هیدلستون، ادریس البا و ریچارد مدن، تام هاردی نیز یکی از آن بازیگرانی بود که شایعه شده بود قرار است جیمز باند بعدی باشد.

تام هاردی بازیگر فیلم‌هایی چون دانکرک (Dunkirk) و از گور برخاسته (The Revenant) ماه ژوئن (خرداد-تیر) برای بازی در نقش جیمز باند تست داد و از همان زمان به عنوان جایگزین دنیل کرگ در قسمت بعدی این مجموعه انتخاب شد.

خبر بازی این هنرپیشه ۴۳ ساله در نقش جیمز باند هنوز به طور رسمی تایید نشده اما به نقل از سایت ولکان ریپورتر، این خبر در ماه نوامبر (آبان ۹۹) رسما اعلام خواهد شد. البته این تاریخ ممکن است تحت تاثیر شیوع کرونا به تاخیر بیفتد.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایرنا، در کنار تام هیدلستون، ادریس البا و ریچارد مدن، تام هاردی نیز یکی از آن بازیگرانی بود که شایعه شده بود قرار است جیمز باند بعدی باشد. 

 تام هاردی جیمز باند

پیرس برازنان که از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۵ نقش جمز باند را در مجموعه فیلم‌های ۰۰۷ بازی می‌کرد، سال ۲۰۱۸ در گفت‌وگو با روزنامه دیلی میل گفته بود معتقد است هاردی می‌تواند به خوبی از عهده بازی در نقش این جاسوس انگلیسی برآید.

بیست‌وششمین قسمت از مجموعه جیمز باند، پس از فیلم زمانی برای مردن نیست با بازی دنیل کرگ ساخته و اکران می‌شود.

در زمانی برای مردن نیست، جیمز باند خود را بازنشسته کرده و از زندگی آرامی که در جامائیکا دارد لذت می‌برد اما طولی نمی‌کشد که یکی از دوستان قدیمیش از سازمان سیا به سراغش آمده و از او کمک می‌خواهد. 

زمانی برای مردن نیست یک فیلم اکشن و جاسوسی به کارگردانی کری فوکوناگا و بازی رالف فاینز، لئا سیدو، نائومی هریس، بن ویشاو، روری کینیار، جفری رایت، رامی ملک، آنا د آرماس، بیلی مگنوسن و دیوید دنسیک است که قرار بود ماه آوریل (فروردین-اردیبهشت) اکران شود اما به دلیل تداوم بحران شیوع کرونا به ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) موکول شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

جزئیات اختلاف تام هاردی و شارلیز ترون در « مکس دیوانه » افشا شد

تام هاردی با انتشار یک تصویر کاربران را خشمگین کرد!

با بهترین فیلمهای تام هاردی بیشتر آشنا شوید

تام هاردی طی مراسمی نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا (CBE) را دریافت کرد + تصاویر