ازگه ازپیرینچی

ازگه ازپیرینچی بازیگر نقش بهار سریال زن یکی از محبوب ترین هنرپیشه های ترک است. سریال زن یا کادین (kadin) سریالی است که از ۳ سال پیش پخش آن آغاز شده و ادامه دارد و مخاطبان زیادی در ایران دارد. سریال زن از شبکه تلویزیونی فاکس ترکیه پخش می شود و درامی است شورانگیز و روایت مادری که با فقر مبارزه می کند تا بچه هایش زندگی خوبی داشته باشند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، ازگه ازپیرینچی هنرپیشه این سریال در نقش «بهار» حاضر شده است. سریال زن اقتباسی از یک سریال ژاپنی به همین نام است که در سال ۲۰۱۳ میلادی ساخته شد. ازگه ازپیرینچی در سال ۲۰۱۵میلادی وارد ارتباط با هنپیشه ترک بوراک یامانتورک شد و گفته بود که نیازی به ازدواج نمی بینم.

 ازگه ازپیرینچی

سریال زن از شبکه GEM نیز پخش می شود. لوکیشن سریال ترکیه بر خلاف بسیاری از سریال های این کشور که با سناریوهای معمولی، با انتقاد مخاطبان نیز همراه شده بود، در محله های فقیر نشین ترکیه فیلمبرداری شده است. بهار و سارپ دو بازیگر اصلی سریال زن است که موفق به دریافت جوایز گوناگونی در سال های اخیر شده اند.

هنده آلتایلی نویسنده سریال زن است و کارگردان سریال زن نیز مروه گیرجین است. بازیگران سریال زن را علاوه بر ازگه ازپیرینچی ، افرادی چون کانر سیندورک، بنه یلدیرملار، سریف ارول، فیاض دومان، سرای کایا و حمیرا نقش آفرینی کرده اند. موسیقی متن سریال زن کار سم تونسر و ارکونت اورکوت است. سریال زن ، در ۳ فصل و ۸۱ قسمت ساخته شده است.

 ازگه ازپیرینچی

تهیه کننده سریال زن فراوق بایهان و فتیج آکسوی اعلام شده است. سریال زن در سال ۲۰۱۸ میلادی موفق شد تا جوایز درام توکیو را برای بهترین سریال دریافت کند. هم چنین ازگه ازپیرنچی بازیگر سریال زن موفق شد از جشنواره مجله سینمایی quality of magazine‌جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کند. فصل اول سریال زن ، ۳۲ قسمت داشت و از ساعت ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ میلادی پخش شد. فصل دوم سریال زن شامل ۳۲ قسمت از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ پخش شد. فصل سوم سریال زن شامل ۱۷ قسمت است.

خانم ازگه ازپیرینچی هنرپیشه اصلی سریال زن ترکیه ، متولد اول آوریل سال ۱۹۸۶ میلادی در شهر استانبول ترکیه است. شهری که لوکیشن فیلمبرداری سریال زن بود. او هنرپیشه محبوب ترک ها است. ازگیه ازپیرینچی هنرپیشه اصلی سریال زن دانش آموخته مدیریت بازرگانی از دانشگاه ساباتچی ترکیه است.

 ازگه ازپیرینچی

بازیگر اصلی سریال زن تا کنون در تبلیغات تلویزیونی برندهای کوکاکولا. ترکسل و وستل حضور داشته و در ده ها سریال ترکی از عشق از نو تا دلی سارایلی حضور یافته است. بهار سریال زن را تا کنون در نقش هایی مثل: ابرو، ادا، اپیک، دلربا، آسیه، زهیرآهو، آلین ترزیان، زینب تاشکین در سریال های مختلف ترک از سال ۲۰۰۸ میلادی تا کنون دیده اید.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

با هانده ارچل، بازیگر زن ترکیه ای فیلم « مست عشق » آشنا شوید! + تصاویر

دو بازیگر سرشناس سینمای ترکیه با یکدیگر ازدواج خواهند کرد

قتل شبانه هنرپیشه مشهور ترکیه ای در هتل 5 ستاره + تصویر