فصل دوم سریال «ترانووا»، اثر جدید استیون اسپیلبرگ از شبكه ی تلویزیونی «نت فلیكس» به روی آنتن می رود.84156

شبكه ی «نت فلیكس» اعلام كرد حق پخش فصل دوم سریال «ترانووا» را خریداری كرده است.

ساخت فصل دوم این سریال كه «استیون اسپیلبرگ» به عنوان مدیر تولید با آن همكاری می كند، اخیرا از سوی شبكه ی تلویزیونی «فاكس» متوقف شد. این در حالیست كه مخاطب كم، دلیل عوامل این شبكه برای توقف ساخت و پخش ادامه ی «ترانووا» اعلام شد. استودیو «فاكس قرن بیستم» پس از پایان فصل اول سریال «ترانووا» و قرار گرفتن آن در رتبه ی متوسط در جدول جذب مخاطب، این تصمیم را اتخاذ كرد.

به گزارش دیجیتال اسپای، پروژه ی «ترانووا» از ابتدای تولید هم با مشكلاتی مواجه بود. قرار بود این سریال در نیمه ی اول سال ۲۰۱۱ ـ ۲۰۱۰ به روی آنتن برود، اما پخش آن تا پاییز سال گذشته ی میلادی به تاخیر افتاد.

داستان «ترانووا» درباره ی خانواده «شانون» بود كه به دوران ماقبل تاریخ بازمی گردند تا نسل در حال انقراض بشر را نجات دهند. در این سریال كه استیون اسپیلبرگ مدیر تولید آن بود، «استفان لنگ» بازیگر فیلم «آواتار»، «جیم شانون» كه در «زندگی در مریخ» بازی كرده بود و دیگر بازیگرانی چون «شلی كان»، «لاندون لیبورون» و «نوامی اسكات» نقش آفرینی داشته اند.

اسپیلبرگ كارگردان مشهور عالم سینما، این سریالی تلویزیونی را در «كویینزلند» استرلیا مقابل دوربین برد، این در حالیست كه او در سال های گذشته نیز سریال تلویزیونی «اقیانوس آرام» را در این منطقه ساخت. «گزارش اقلیت»، «آرواره ها»، «ای.تی»، «نجات سرجوخه رایان» و «فهرست شیندلر» از جمله آثار برجسته اسپیلبرگ محسوب می شوند.

این سریال ۱۳ قسمتی داستانی علمی ـ تخیلی دارد و نخستین قسمت آن ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۱ پخش شد و قسمت یازدهم آن در دسامبر همان سال به روی آنتن رفت. برای اجرای این پروژه پرهزینه از كارشناسانی در زمینه های فناوری، زمین شناسی، فضا، محیط زیست، زیست شناسی، سلاح های جنگی، پزشكی و انسان هایی كه ذهنی خلاق دارند، استفاده شده است.

ایسنا

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید