زن شگفت انگیز 1984

برادران وارنر سرانجام اعلام کرد که فیلم «زن شگفت‌ انگیز ۱۹۸۴»  را ۲۵ دسامبر (۵ دی ماه ۱۳۹۹) همزمان با اکران در سالن‌های سینما در شبکه‌ی HBO Max پخش می‌کند. «جیسون کیلار» مدیر عامل وارنرمیدیا این تصمیم استودیو را تأیید کرده است.

«پتی جنکینز» کارگردان این دنباله نیز با ارسال توییتی این تاریخ انتشار را تأیید کرده و می‌نویسد: «در مقطعی باید انتخاب کنی که عشق و شوری که می‌توانی به اشتراک بگذاری را به هرچیز دیگر ترجیح دهی. ما عاشق فیلم خود هستیم به همان اندازه عاشق هوادارانیم، بنابراین امیدواریم که فیلم ما کمی شادی را به ارمغان آورد و در این تعطیلات کمی شما را تسکین دهد.»

«زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» قرار است ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر ماه ۱۳۹۹) در بازارهای جهانی به اکران سالن‌های سینما درآید. شبکه‌ی HBO Max برخلاف دیزنی+ که برای «مولان» (Mulan) ۳۰ دلار بیشتر از مشترکینش گرفت، برای این فیلم مبلغ اضافه دیگری درخواست نخواهد کرد. این فیلم ۲۵ دسامبر در چین اکران خواهد شد. قسمت اول «زن شگفت‌انگیز» در این بازار ۹۰.۵ میلیون دلار فروخته بود.

دنباله‌ی «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» باید به مدت ۳۱ روز در شبکه‌ی HBO Max بماند و سپس از این سرویس حذف شود و به اکران در سالن‌های سینما ادامه دهد. از روز سی و دوم تا شصتم، این فیلم تنها در سالن‌های سینما در دسترس خواهد بود و از روز ۶۱ در تمامی پلتفرم‌های دیجیتال عرضه خواهد شد. گفته می‌شود که وارنرها تنها با این استراتژی موفق شده سینماداران را راضی به پخش دیجیتال «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» کند.

«مصاحبه» (The Interview) سونی آخرین فیلمی بود که در تعطیلات سال نو میلادی همزمان با اکران در پلتفرم‌های دیجیتال عرضه شد. این فیلم تنها در سالن‌های سینمای مستقل اکران شد و ۶.۱ میلیون دلار در آمریکا فروش کرد. انتظار می‌رود که «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» که کمتر از ۳۰۰۰ سالن سینما در آمریکای شمالی در اختیار دارد، فروشی کمتر را به دست آورد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

نقش آفرینی های متفاوت بازیگران سینمای ایران و جهان + تصاویر

کمیل نانجیانی با بدل عضلانی و پرورش یافته اش همه را غافلگیر کرد! + تصاویر

بهترین طراحی های لباس یک دهه اخیر سینما + تصاویر