آنیا تیلور جوی

تیلور-جوی به‌رغم اینکه سابقه‌ی بازی در فیلم‌های "ساحره" و "اما"را دارد، فاش می‌کند که معتقد است به اندازه‌ی کافی برای سینما زیبا نیست.

"آنیا تیلور-جوی" ستاره‌ سریال "گامبی وزیر" اعتقاد دارد که برای بازی در فیلم‌ها "به اندازه کافی زیبا" نیست. این بازیگر ۲۴ ساله که با "گامبی وزیر" نت‌فلیکس با بهترین نقدهای دوران بازیگری‌اش روبرو شد، نقش یک شطرنج‌باز به نام "الیزابت هارمن" را ایفا کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از ۳۰نما، تیلور-جوی به‌رغم اینکه سابقه‌ی بازی در فیلم‌های "ساحره" (The Witch) و "اما" (Emma) را دارد، فاش می‌کند که معتقد است به اندازه‌ی کافی برای سینما زیبا نیست. او به نشریه‌ی "سان" می‌گوید: "هرگز خودم را زیبا ندانسته و نمی‌دانم و نخواهم دانست. فکر نمی‌کنم به اندازه‌ی کافی برای بازی در فیلم‌ها زیبا باشم."

او که در سن ۱۶ سالگی با آژانس مدلینگ "استورم منیجمنت" قرارداد بسته در ادامه می‌گوید: "به نظر رقت‌انگیز می‌رسد و نامزدم به من هشدار داده که ممکن است برای به زبان آوردن چنین حرف‌هایی یک عوضی به نظر خواهم رسید، اما فقط فکر می‌کنم که ظاهر عجیبی دارم."

تیلور-جوی اضافه می‌کند که هیچ‌گاه برای دیدن فیلم‌هایش به سینما نرفته و در حین فیلمبرداری "اما" دچار حملات عصبی شده است: "فکر کردم: "من اولین شخصیت "اما" زشت هستم و نباید در این فیلم بازی کنم" زیرا اولین جمله‌ی فیلم این است: "من خوش‌قیافه، زیرک و ثروتمندم.""

این بازیگر جوان به زودی در فیلم "دیشب در سوهو" (Last Night in Soho) به کارگردانی "ادگار رایت" دیده خواهد شد و باید در پیش‌درآمد "مکس دیوانه" (Mad Max) "جورج میلر" نقش "فیوریوسا" جوان را بازی کند.


 

 

خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 بازیگر مشهوری که در فیلمها با ترس واقعی شان مواجه شدند! + تصاویر

10 بازیگری که مهارت های خاص را برای بازی در فیلمها یاد گرفتند! + تصاویر