لیندسی لوهان

به دنبال بازنشر مصاحبه‌ "دیوید لترمن" و "لینزی لوهان" در سال ۲۰۱۳ در شبکه‌های اجتماعی توییتر و تیک‌تاک، مجری کهنه‌کار تاک-شوهای آمریکایی به رفتارهای "ضدزنانه" متهم شد. لترمن در بخشی از این مصاحبه از لوهان که برای معرفی فیلم جدیدش به شوی او آمده بود می‌پرسد: "آیا نباید الان در مرکز بازپروری باشی؟"

لوهان پس از آنکه تاریخ مراجعه‌اش را بازگو می‌کند، می‌بیند که باید به پرسش‌های به ظاهر بی‌پایان مجری در مورد بازپروری پاسخ دهد. لترمن با دریافت واکنش از سوی مخاطبین حاضر در استودیو لوهان را بیشتر تحت فشار قرار می‌دهد: "چه چیزی را بازپروری می‌کنند؟ چه چیزی در لیست آن‌ها وجود دارد؟ وقتی از در وارد می‌شوی روی چه چیزی کار می‌کنند؟"

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، لوهان که سعی می‌کند وارد جزئیات خصوصی زندگی خود نشود می‌گوید لترمن در مورد چنین پرسش‌هایی پیش از مصاحبه هماهنگی لازم را به عمل نیاورده و توضیح می‌دهد که بازپروری "فرصتی است برای تمرکز بر آنچه در زندگی دوست دارم."

با وجود بی‌میلی لوهان به پاسخ به پرسش‌های ابتدایی، لترمن همچنان پیش‌روی می‌کند و می‌پرسد آیا اگر پول کافی دارد به دلیل مصرف مشروبات الکلی به بازپروری می‌رود یا نه. بازیگر جواب می‌دهد: "نباید با این مسائل شوخی کنید، بی‌نزاکتی است. حق نداری این کار را بکنی، حالا من این برنامه را هدایت می‌کنم."

یکی از کاربران توییتر این ویدیو را بازنشر کرده و تماشای آن را "وحشتناک" خوانده است. دیگر کاربران رفتار لترمن را "ضدزنانه" و متداول ساختن "ننگ اعتیاد و بازپروری" توصیف کرده‌اند، در حالی که کاربران دیگری رفتار مجری را "گستاخانه" و "غیرحرفه‌ای" دانسته‌اند.

حمایت از لوهان در شبکه‌های اجتماعی در حالی شکل گرفته که ویدیوی یکی از مونولوگ‌های سال‌های گذشته "کرگ فرگوسن" مجری دیگر شوهای شبانه در حمایت از "بریتنی اسپیرز" در مقابل شوخی‌های زننده علیه او و زندگی خصوصی‌اش هفته‌ی گذشته پربیننده شد.

مستند "لکه‌دار کردن بریتنی اسپیرز" (Framing Britney Spears) که به‌تازگی از شبکه‌ی Hulu پخش شده، آغازگر حمایت از اسپیرز و لوهان بوده است. این مستند نگاهی می‌اندازد به رفتار رسانه‌ها به اسپیرز به عنوان یک زن در حالت کلی.

لترمن تاکنون به این ویدیو واکنشی نشان نداده است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

لیندسی لوهان به دلیل پوشیدن روسری در فرودگاه لندن رفتاری تبغیض آمیز را تجربه کرد

لیندسی لوهان از سوی یک زن سوری روسری هدیه گرفت +تصویر